کد خبر: ٨١٧٢١/ ١٤:٣١ - سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 513
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
برگزاری کارگاه آشنایی دانشجویان جدید دانشکده های علوم تغذیه و رژیم شناسی و پرستاری و مامایی با آیین نامه و شیوه نامه انضباطی
شورای انضباطی دانشجویان، کارگاه آموزشی آشنایی دانشجویان ورودی سال تحصیلی 98-97 دو دانشکده تغذیه و پرستاری و مامایی را در راستای اجرایی کردن برنامه عملیاتی چهارساله دانشگاه، در این دانشکده ها برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی، در راستای اجرای دستورالعمل ابلاغی شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به منظور شناخت بهتر و دقیق تر دانشجویان بخصوص دانشجویان ورودی جدید با قوانین و مقررات در شوراهای انضباطی دانشجویان، کارگاه آموزشی با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده پرستاری و مامایی روزهای یکشنبه 13 آبان 97 از ساعت 13 تا 15 و 15 تا 17 و دوشنبه چهاردهم از ساعت 13 تا 15 با حضور مجموعاً 120 دانشجوی جدید در این دانشکده برگزار شد.
همچنین این کارگاه در دانشکده تغذیه و رژیم شناسی، روز یکشنبه 6 آبان ماه از ساعت 12 تا 14 با حضور 44 تن از دانشجویان جدید مقاطع مختلف این دانشکده در سالن جلسات برگزار شد.
کارگاه آشنایی دانشجویان جدید با شورای انضباطی به منظور ایجاد صمیمیت و ارتباط بیشتر دانشجویان و تعامل آنان با دفتر شورا، برای رفع موانع و مشکلات انضباطی دانشجویان، همه ساله در سطح دانشکده ها برگزار می شود.
در این کارگاه ها، مهندس سیدصومعه دبیر شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه به بیان قوانین و مقررات مطرح در شوراهای انضباطی پرداخت و به سوالات و ابهامات دانشجویان پاسخ داد.
توضیح اینکه، این کارگاه ها با هدف افزایش سطح آگاهی و بینش دانشجویان و کاهش سطح تخلفات در مدت زمانی که دانشجوی دانشگاه هستند برگزار می شود.

خبرنگار: اصغرنژاد
عکس: حسین اکبریان

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد