کد خبر: ٨١٧٢٤/ ١٤:٥٣ - سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 608
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده بهداشت
برگزاری نشست هیات رییسه در دانشکده بهداشت
دکتر اکبری ساری گفت: بازسازی و نوسازی فضاهای عمومی دانشکده با برنامه هدفمند حل شده و در حال انجام است.

 به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، دوشنبه 14 آبان 97، نشست هیات رییسه دانشکده بهداشت با حضور دکتر اکبری ساری رییس و معاونان و مشاوران دانشکده برگزار شد. 
در این نشست بر اساس دستور جلسه دکتر ذاکریان معاون اداری و مالی دانشکده، به تشریح برنامه های چهار ساله و فعالیت های معاونت اداری و مالی دانشکده با ارائه به صورت پاور پوینت پرداخت.
پس از ارائه دکتر ذاکریان، فعالیت ها و برنامه های ارائه شده را حاضران از ابعاد مختلف بررسی و پیشنهاداتی ارائه کردند. که مهمترین پیشنهادها: ارائه نقشه نیروی انسانی غیر هیات علمی، چگونگی توزیع اضافه کار و راهکارهای کنترل هزینه و جذب درآمد بود. 
در انتها دکتر اکبری ساری با تاکید بر این موضوع که بازسازی و نوسازی فضاها در دانشکده با سختی بسیار حل شده و در حال انجام است گفت: باید نوع نگاه مان را به مسائل تغییر دهیم و در کنار این برنامه ها به مسائل کلان و مهم تر هم فکر کنیم و برای آن ها هم برنامه داشته باشیم. 
همچنین نقشه نیروی انسانی برای دانشکده بسیار مهم است و نگاه کلان و برنامه محور و پایش و بازدیدهای منظم و دوره ای در رفع مشکلات مربوطه مهم بوده و همچنین بهتر است روی شاخص های نظرسنجی هم تامل بیشتری شود و این شاخص ها بازبینی و اصلاح شود.     

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد