کد خبر: ٨١٧٢٩/ ١٥:٥٦ - سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 626
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده مجازی, گروه خبری RSS
بازدید مدیر امور پرستاری و سوپروایزران آموزش به بیمار مراکز بیمارستانی دانشگاه از دانشکده مجازی
مدیر امور پرستاری و سوپروایزران آموزش به بیمار مراکز بیمارستانی دانشگاه با هدف بستر سازی و گسترش خدمات آموزشی بصورت الکترونیکی به بیمار؛ از واحد تولید محتوای دانشکده مجازی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده مجازی، دکتر ورعی مدیر امور پرستاری دانشگاه به همراه سوپروایزران آموزش به بیمار مراکز بیمارستانی تحت پوشش دانشگاه دوشنبه 14 آبان 97، با حضور دکتر مرعشی، سرپرست دانشکده و دکتر میرمقتدایی، سرپرست معاونت مجازی سازی دانشکده مجازی از واحد تولید محتوای این دانشکده دیدن کردند.
گروه سوپروایزران آموزش به بیمار دراین نشست پیرامون طراحی اپلیکیشن های مختص به بیماریهای خاص و عمومی، تفاهم نامه های مشترک با دانشکده مجازی، محصولات تولیدی با رویکرد درآمدزایی، تجهیز مراکز بیمارستانی به امکانات الکترونیکی، مجوزهای پخش محصولات و استانداردهای لازم برای تولید محتواهای دیجیتالی تبادل نظر کردند.
همچنین از واحد تولید محتوا، اتاق اکوستیک و تری کستر دانشکده مجازی بازدید کردند.
طی این بازدید خدمات انجام شده در موضوع آموزش به بیمار مورد بررسی و پیشنهادهای ارتقای این خدمت در دستور کار دانشکده مجازی و امور پرستاری دانشگاه قرار گرفت.
خبرنگار: سیده کاملیا داودزاده
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد