کد خبر: ٨١٧٦٧/ ١٢:٥٨ - شنبه ١٩ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2769
چاپ
ارسال به دوست
روابط عومی حوزه ریاست, گروه خبری RSS
انتصاب دکتر حمیدرضا نمازی به‌عنوان رییس موزه ملی تاریخ علوم پزشکی/ قدردانی رییس دانشگاه از تلاش‌های ارزشمند دکتر جلیلی
رییس دانشگاه طی حکمی دکتر حمیدرضا نمازی را به سمت رییس موزه ملی تاریخ علوم پزشکی منصوب و در نامه‌ای از خدمات و تلاش‌های ارزشمند دکتر سید احمدجلیلی قدردانی کرد.


 
در متن حکم انتصاب دکتر نمازی آمده است:

جناب آقای دکتر حمیدرضا نمازی
استادیار محترم گروه آموزشی اخلاق پزشکی دانشکده پزشکی
با سلام و احترام
 موزه ملي تاريخ علوم پزشكي جمهوري اسلامي ايران باهدف حفظ ميراث فرهنگي و تمدن كهن و گران‌بهاي علوم پزشكي در ادوار مختلف تاريخي در ایران عزیز توسط دانشگاه علوم پزشكي تهران و با همكاري وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، سازمان ميراث فرهنگي و فرهنگستان علوم پزشكي راه‌اندازی شد. تلاش‌ها و پيگيري‌هاي مجدّانه و عالمانه رؤساي پيشين موزه که همگی از اساتید پیش‌کسوت این دانشگاه بوده‌اند نقش بزرگی در شکل‌گیری و غنای موزه و شکوفایی آن داشته است. با توجه به دانش و تجربه ارزشمند جنابعالی، به‌عنوان رئيس موزه ملي تاريخ علوم پزشكي ايران منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود باهدف معرفي جامع و شايسته پيشينه علوم پزشكي ايران در دوره‌هاي مختلف تاريخي، ايجاد شبكه‌اي از ارتباطات مؤثر با منابع داخلي و خارجي، هماهنگي با وزارتخانه‌ها و مؤسسات آموزشي و پژوهشي ذی‌ربط، برقراري ارتباط با موزه‌هاي تاريخ علوم پزشكي جهان، شناسايي محققان علاقه‌مند به تاريخ علوم پزشكي و ساماندهي اركان اجرايي را پیگیری نمایید. معرفي الگوهاي تعهد و رفتار حرفه‌اي اقدام ديگري است كه ضروری است در اين فضا به نحو مؤثري دنبال شود.
اميد است به ياري خداوند و با درايت و مديريت مبتني بر دانش و تجربه شما، شاهد بالندگي بیش‌ازپیش موزه به‌عنوان يكي از نهادهاي مهم فرهنگي در گروه پزشكي باشيم. سلامت و عزت شما را از خداوند بزرگ خواستارم.
دکتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه


متن نامه قدردانی رییس دانشگاه از دکتر جلیلی بدین شرح است:

استاد ارجمند جناب آقای دکتر سیداحمد جلیلی
با سلام و احترام
         مسئوليت‌پذيري اعضای محترم هیأت علمی در اداره امور اجرايي دانشگاه علوم پزشکي تهران، بدون ترديد يکي از مهم‌ترین عوامل پيشرفت آن در دوره حيات پربرکت دانشگاه بوده است.
    با توجه به درخواست کناره‌گیری حضرت‌عالی، لازم مي‌دانم از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند شما در طي دوره مسئوليت ریاست موزه ملی تاریخ علوم پزشکی ایران که نتايج پرباري در پي داشته است سپاسگزاري نمايم و برايتان از درگاه خداوند متعال سلامتي و سعادت روزافزون مسئلت کنم.
    اميدوارم دانشگاه همچنان بتواند از تجارب و توانمندي‌هاي ارزنده جنابعالی استفاده نمايد.  
 دکتر عباسعلی کریمی
رئيس دانشگاه


انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#