کد خبر: ٨١٩٠٤/ ٠٩:٣٠ - چهارشنبه ٢٣ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 258
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
برگزاری کلاس آموزشی استروک در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
این کلاس با هدف ارتقاء سلامت جامعه، پیشگیری ، آموزش علائم هشداردهنده استروک و اهمیت زمان در فرآیند شروع درمان و چگونگی مراقبت بعد از استروک برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، به همت واحد جامع استروک مرکز تحقیقات مغزو اعصاب و واحد آموزش سلامت مجتمع کلاس آموزشی استروک به مناسبت هفته ملی سکته مغزی 21 آبان ماه 97 در تالار شهید بریمانی مرکز تحقیقات مغزو اعصاب مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد.
این کلاس باهدف ارتقاء سلامت جامعه، پیشگیری، آموزش علا‌ئم هشداردهنده استروک و اهمیت زمان در فرآیند شروع درمان و چگونگی مراقبت بعد از استروک برای همراهان بیماران بستری و مراجعین به درمانگاه‌های نورولوژی و استروک ارائه شد.
مهم‌ترین موضوعات مطرح‌شده در این کلاس آموزشی، اهمیت زمان در رساندن بیمار پس از مشاهده علائم هشداردهنده سکته مغزی به مراکز درمانی 724 جهت تسریع در فرآیند شروع اقدامات درمانی و تزریق دارویی ترومبولیتیک و همچنین مراقبت از بیماران پس از سکته مغزی بود که توسط دکتر قبائی رئیس بخش مدیکال واحد جامع استروک و واردی سرپرستار بخش مطرح و در پایان دکتر قبائی به سؤالات حاضرین در کلاس پاسخ  دادند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد