کد خبر: ٨١٩١٣/ ١٠:٢٤ - چهارشنبه ٢٣ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 540
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده توانبخشی
نخستین کارگاه آموزشی آشنایی و کار با سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی نوید در دانشکده توانبخشی برگزار شد
نخستین کارگاه آموزشی ' آشنایی و کار با سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی نوید ' با هدف آشنایی اعضای هیات علمی دانشکده توانبخشی با قابلیت ها و مزایای آموزش مجازی سامانه یادگیری الکترنیکی نوید (نرم افزار ویژه یادگیری دانشگاهی ) روز یکشنبه 20 آبان ماه در کلاس کامپیوتر این دانشکده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده توانبخشی، نخستین کارگاه آموزشی 'آشنایی و کار با سیستم مدیریت یادگیری الکترونیکی نوید' به همت معاونت آموزشی دانشکده توانبخشی و با همکاری دانشکده مجازی روز یکشنبه 20 آبان ماه در کلاس کامپیوتر این دانشکده برگزار شد.
در این کارگاه که در راستای توسعه آموزش مجازی و با هدف آشنایی اعضای هیات علمی دانشکده توانبخشی با قابلیت ها و مزایای آموزش مجازی سامانه یادگیری الکترنیکی نوید (نرم افزار ویژه یادگیری دانشگاهی ) و استفاده از آن در تمامی سطوح تحصیلات تکمیلی برگزار شد؛ دکتر میرمقتدایی معاون مجازی سازی و مهندس برهانی کارشناس و رابط نوید دانشکده مجازی ضمن بیان اهمیت یادگیری الکترونیکی به ارائه توضیحاتی در خصوص چگونگی استفاده و بارگذاری محتواهای الکترونیکی، طریقه ایجاد گفتگو و همچنین برگزاری آزمون و نحوه ارزشیابی پرداختند.
در پایان کارگاه نیز به سوالات حاضران پاسخ داده شد.
توضیح اینکه نوید (نرم افزار ویژه یادگیری دانشگاهی ) سامانه مدیریت یادگیری، زیرساخت کلیدی و ضروری برای استقرار و توسعه یادگیری الکترونیکی یکی از الزامات 'بسته توسعه آموزش مجازی در علوم پزشکی' است. در این سامانه نرم افزاری، امور مربوط به کارگیری، ثبت نام، ‌مدیریت، پیگیری، ارزشیابی، ارائه برنامه ها، ‌برقراری تعامل بین فراگیران، محتوای برنامه بین فراگیران و استادان را انجام می دهد.

عکس و خبر: لیلا روستا

 

 

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد