کد خبر: ٨١٩٦٦/ ٠٩:٣٨ - شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1263
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده بهداشت, گروه خبری RSS
نشست شورای راهبری دانشکده بهداشت با معاونت بهداشت دانشگاه برگزار شد
دکتر اکبری ساری گفت: برای ارتقا سلامت جامعه و مردم حتما نیاز به ایجاد گروه های چند وجهی برای حل مسائل و توجه به نیازها از ابعاد مختلف است.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، چهارشنبه 23 آبان 97، سومین نشست شورای راهبری دانشکده بهداشت با معاونت بهداشت دانشگاه با حضور دکتر اکبری ساری رییس دانشکده و معاونان پژوهشی، آموزشی و اداری و مالی دانشکده و نمایندگان گروه های آموزشی برگزار شد.
در ابتدای نشست دکتر اکبری ساری با مرور کردن  موارد مهم جلسه قبل به بحث در مورد بازدید از مراکز جامع سلامت و چگونگی آن پرداخت و گفت: تعامل با گروه های متناظر موجود در معاونت بهداشت و مشخص کردن کمک های متقابل دانشکده و معاونت بهداشت مهم است. البته در حال حاضر گروه مهندسی بهداشت حرفه ایی به صورت دوره ای با آن معاونت تعامل و نشست داشته و در حال تدوین برنامه های برای همکاری هستند.
در ادامه رییس دانشکده با تاکید بر تعامل گروه های دانشکده گفت: برای ارتقا سلامت جامعه و مردم حتما نیاز به ایجاد گروه های چند وجهی برای حل مسائل و توجه به نیازها از ابعاد مختلف است.
سپس حاضران در نشست به بیان نقطه نظرات و پیشنهادهایی در این خصوص پرداختند.
در انتها دکتر اکبری ساری با توجه به نظرات و پیشنهادهای ارائه شده گفت: طراحی برنامه سلامت جامعه محور یکی از موضوعات مهم برای دانشکده در این زمینه است و باید اولویت بندی در ارائه طرح ها داشته باشیم و از موازی کاری پرهیز کنیم.   

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد