کد خبر: ٨٢٠٥٤/ ١٣:٠٠ - يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 575
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پرستاری مامایی, گروه خبری RSS
گرامیداشت روز جهانی نوزاد نارس در دانشکده پرستاری و مامایی تهران
دانشجویان کارشناسی ارشد پرستاری کودکان و مراقبت های نوزادان در حاشیه گزارش سفر دکتر حسن پور روز جهانی نوزاد نارس را گرامیداشتند.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی؛ گزارش سفر دکتر مرضیه حسن پور از شرکت و ارائه مقاله در کنگره های بین المللی آموزش پزشکی و نشست ترینرهای نیدکپ روز شنبه 26 آبان ماه با حضور دکتر خاطره سیلانی، معاون بین الملل دانشکده و تعدادی از اساتید و دانشجویان برگزار شد.
در ابتدای این جلسه دکتر سیلانی 17 نوامبر روز جهانی نوزاد نارس را گرامیداشت و حضور دانشجویان بین الملل در این جلسه را مغتنم شمرد.
دکتر مرضیه حسن پور، دانشیار گروه آموزشی پرستاری کودکان و مراقبت های ویژه نوزادان نیز در ابتدای جلسه روز جهانی نوزاد نارس را تبریک گفت و این روز را فرصتی برای معرفی نوزادان نارس به جامعه و جلب حمایت برای آنها و خانواده هایشان دانست.
وی در ادامه به ارائه گزارش سفرش به کشورهای سوئیس و پرتغال و بازدیدش از برخی از مراکز نیدکپ و بخش های مراقبت ویژه و نوزادان در اروپا و ارائه مقاله در کنگره های بین المللی آموزش پزشکی AMEE 2018 و نشست ترینرهای نیدکپ The 29th Annual NIDCAP Trainers Meeting, 2018 پرداخت.
در حاشیه این جلسه نیز روز جهانی نوزاد نارس دانشجویان کارشناسی ارشد پرستاری کودکان و مراقبت های ویژه نوزادان به بهانه روز جهانی نوزاد نارس و با همراهی دکتر سیلانی، معاون بین الملل، دکتر بگجانی، مدیر گروه آموزشی پرستاری کودکان و مراقبت های ویژه نوزادان و دکتر حسن پور، دانشیار گروه آموزشی کودکان و مراقبت های ویژه نوزادن جشن گرفته شد. 
روز 17 نوامبر در سراسر جهان به عنوان روز جهانی نوزاد نارس نامگذاری شده و فرصتی است برای جلب توجه همگان به موضوع سلامت نوزاد نارس.
برای رویت نقش های 8 گانه اساتید در کنفرانس AMEE 2018 اینجا کلیک کنید.
خبرنگار: شیما سادات عطری
عکس: حسین اکبریان
 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد