کد خبر: ٨٢٠٧٢/ ١٥:٢٤ - يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 439
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده توانبخشی
دهمین نشست شورای آموزش دانشکده توانبخشی برگزار شد
دهمین نشست شورای آموزش دانشکده توانبخشی روز سه شنبه 22 آبان 97 در سالن شورای این دانشکده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده توانبخشی ، در ابتدای این نشست دکتر علیایی در خصوص اجرای فرآیند انتخاب مدیران گروه، از مدیران گروه‌های آموزشی خواست تمهیدات لازم برای اجرای آن اندیشیده شود.  معاون آموزشی دانشکده  ضمن اشاره به موضوع برگزاری دوره‌های کوتاه مدت توانبخشی و همچنین بازنگری نقشه هیئت‌علمی دانشکده را دوباره مطرح و از مدیران گروه‌های آموزشی که تاکنون گزارش گروه خود را ارائه نکرده اند خواست گزارشی از این فرایند هارا تا پایان آبان ماه به  این معاونت ارسال کنند.
در ادامه دکتر باقری مدیر گروه فیزیوتراپی گزارش مبسوطی از فرآیند نحوه اجرای برگزاری دوره‌های کوتاه توانبخشی در این گروه آموزشی ارائه کرد. معاون آموزشی دانشکده خواستار فعالیت بیش‌ازپیش کمیته‌های آموزشی گروه‌های آموزشی باهدف پیگیری مستمر برگزاری کارآموزی‌های بالینی و سایر فعالیت‌های آموزشی شد. وی در بخش دیگر این نشست با اشاره به موضوع شیوه نامه اجرایی پایان‌نامه‌های محصول محور از اعضای شورا خواست پایان‌نامه‌های منتج به تولید محصول مورد توجه ویژه قرار گیرد. دکتر شادمهر معاون بین‌الملل و عضو شورای آموزشی دانشکده نیز درباره راهکارهای انگیزشی برای افزایش پایان‌نامه‌های محصول محور توضیحاتی ارائه کرد.
در پایان نشست نیز توافق شد دانشجویان دکترای تخصصی ورودی سال95 دانشکده از پروپوزال خود تا پیش از شرکت در آزمون جامع( پایان نیمسال جاری) دفاع کنند.
عکس و خبر: لیلا روستا

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد