کد خبر: ٨٢٠٧٥/ ١٧:٠٥ - يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 452
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان جامع زنان محب
جشن روز جهانی نوزادان نارس در بیمارستان یاس برگزار شد
به مناسبت این روز جهانی جشنی در بخش NICU بیمارستان ياس با حضور رئیس بیمارستان، معاون درمان و رئیس بخش NICU، مترون و دیگر همکاران در بخش NICU برگزار شد.

گالری عکس
۱۷ نوامبر به نام  روز جهانی نوزاد نارس نام گذاری شده است. این ایده اولین بار سال 2008 توسط European parent organization مطرح شد و هدف آن افزایش آگاهی و هشدار به عموم مردم درباره نوزادان نارس است. هر ساله حدود ۱۵ میلیون نوزاد نارس در دنیا متولد میشوند که چیزی معادل یک نوزاد در هر ده تولد است. از این میزان یک میلیون نوزاد سالانه به دنبال عوارض نارسی فوت میکنند و شمار زیادی از نجات یافتگان مدت زیادی از زندگی خود را با عوارض نارسی دست به گریبان هستند. اولین بار از سال 2011 در کشورهای مختلف این روز را جشن گرفتند.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان  یاس  روز شنبه 26 آبان ماه به مناسبت این روز جهانی  جشنی در بخش NICU بیمارستان با حضور رئیس بیمارستان، معاون درمان و رئیس بخش NICU ، مترون و دیگر همکاران در بخش NICU برگزار شد، شعار امسال با عنوان ' با هم کار کنیم : مشارکت با خانواده ها در مراقبت نوزادان کوچک و بیمار ' نام گذاری شده بود.
خبر و عکس: زهرا احمدی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد