کد خبر: ٨٢٣٨٢/ ٢١:٣٧ - چهارشنبه ٧ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 840
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده مجازی, گروه خبری RSS
 فراخوان شرکت در کارگاه بین المللی اوپاتل به صورت وبینار
 دانشكده مجازي دانشگاه علوم پزشکی تهران در قالب پروژه OPATEL، که یکی از طرح های برنامه Erasmus Plus است سومین کارگاه بین المللی این پروژه را با همکاری معاونت بین الملل دانشگاه در تاریخ 2 تا 4 دسامبر2018 مصادف با 11 تا 13 آذرماه 97 برای علاقه مندان به صورت وبینار برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده مجازی، دانشكده مجازي دانشگاه علوم پزشکی تهران در قالب پروژه OPATEL، که یکی از طرح های برنامه Erasmus Plus است، سومین کارگاه بین المللی این پروژه راباهمکاری معاونت بین الملل دانشگاه در تاریخ 2 تا 4 دسامبر برگزار می کند.
از استادان، کارکنان و دانشجویان علاقه مند دعوت می شود در این کارگاه به صورت وبینار از طریق لینک http://webinar.tums.ac.ir/otw/ شرکت کنند. برای اطلاعات بیشتر به سایت دانشکده مجازی به آدرس http://etums.tums.ac.ir/مراجعه نمایید.

 

 
Workshop info

Title: Instructional design, implementation and evaluation of e-learning system: The experience of Tehran University of Medical Sciences in Iran

Language: English
Facilitators: Virtual School's e-learning experts
Participants in face to face workshop: OPATEL project's partners (20 participants from Germany, Greece, Portugal and Iraq and 4 from Iranian universities)
Participation in workshop's Webinar: Available to all via webinar link http://webinar.tums.ac.ir/otw/   

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#