کد خبر: ٨٢٤١٨/ ١٤:٥١ - شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1641
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر, گروه خبری RSS
حضور رییس دانشکده بهداشت و هیئت همراه در شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
رییس دانشکده بهداشت دانشگاه به همراه جمعی از معاونان، مدیران گروه و اساتید این دانشکده؛ در راستای ایجاد مراکز آموزشی برای دانشجویان از دو مرکز خدمات جامع سلامت شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر بازدید کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، در این بازدید که شنبه 10 آذر 97 انجام شد در ابتدا دکتر اکبری ساری، رییس دانشکده بهداشت هدف اصلی از بازدید را آشنایی بیشتر با شبکه بهداشت و درمان، واحدهای فنی، مراکز ارائه خدمات و نحوه ارائه خدمات بهداشت درمانی عنوان کرد و بر تعامل بیشتر دانشکده بهداشت و شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر در راستای آموزش دانشجویان در فیلدهای کارآموزی و کارورزی و مسئله محور شدن پژوهش‌ها و آموزش‌ها تأکید کرد.
 در ادامه دکتر سلمانی مدیر شبکه بهداشت نیز ضمن خیرمقدم و قدردانی از حضور میهمانان توضیحات مختصری در خصوص ساختار مراکز ارائه خدمت در سطح شهرستان و خدمات بهداشتی درمانی ارائه کرد.
دکتر سلمانی همچنین گفت: در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت و بازسازی و نوسازی اغلب واحدهای ارائه خدمت در سطح شهرستان، برخی از واحدها ظرفیت پذیرش دانشجو برای گذراندن دوره‌های کارآموزی و کارورزی در این مراکز به‌عنوان مراکز آموزش دانشجویی دارند.
در ادامه بازدید کنندگان از مرکز خدمات جامع سلامت باغ فیض و فیروز بهرام بازدید کرده و از نزدیک با واحدها و نحوه ارائه خدمات به گروه‌های سنی مختلف مردم آشنا شدند.
خبر: ایمانی
عکس: بیاتی نیاز


 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#