کد خبر: ٨٢٥١٤/ ١٥:٣٢ - دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 544
چاپ
ارسال به دوست
معاونت فرهنگی, گروه خبری RSS
برگزاری گردهمایی مازندرانی های دانشگاه علوم پزشکی تهران
گردهمایی همکاران مازندرانی دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور مدیر فرهنگی دانشگاه برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، در این گردهمایی که با حضور دکتر باقرزاده مدیر امور فرهنگی دانشگاه برگزار شد، جمعی از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران از واحدهای مختلف تحت پوشش دانشگاه و دانشجویان دانشکده های مختلف که از اهالی استان مازندران بودند در محیطی صمیمی و با نشاط شرکت کردند.
ابتدا دکتر باقرزاده هدف از برپایی این گردهمایی را که در قالب طرح هفته استان ها برگزار شد، ارتقای هویت ملی، ایجاد همدلی و نشاط بین کارکنان، معرفی جاذبه های گردشگری و مفاخر استان، غذاهای سنتی، شیرینی، لباس، بازی ها و  موسیقی محلی استان دانست.
در ادامه برخی از حاضران در جلسه نظرات خود را گفتند و برای تشکیل تیم ورزشی، صندوق قرض الحسنه، کوه گشت و برگزاری کارگاه های آموزشی پیشنهاداتی ارائه شد که مقرر شد با تشکیل گروه های مختلف در فضای مجازی این پیشنهادها پیگیری شود.
این گردهمایی برای کارکنان دانشگاه اعم از هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان که از استان های مختلف کشورمان هستند در ماه های آینده برگزار خواهد شد.
معاونت اجتماعی فرهنگی دانشگاه در نظر دارد در پایان گردهمایی استانها، نمایشگاهی با موضوع هر استان برگزار کند.
خبرنگار: کاظم زاده
عکس: حسین میری

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#