کد خبر: ٨٢٥٩٣/ ١٣:٢٩ - چهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 186
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
بازدید مدیریتی ایمنی از اتاق عمل بیمارستان ولیعصر مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
در بازدید مدیریتی ایمنی از اتاق عمل بیمارستان ولیعصر مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در خصوص مشکلات موجود یا بالقوه واحد که ممکن است ایمنی بیمار را به مخاطره بیندازد بحث و تبادل‌نظر شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، تیم مدیریت ایمنی مجتمع یکشنبه 11 آذرماه 97 از اتاق عمل بیمارستان ولیعصر مجتمع بازدید کرد.
در این بازدید دکتر علی بخشی رئیس بیمارستان ولیعصر (عج)، دکتر لباف مدیر واحد نظارت بر درمان، شهبازی مدیریت خدمات پشتیبانی، حسینی نماینده دفتر پرستاری، حمیدی فر مسئول اعتباربخشی امور پرستاری، تقوی زرگر کارشناس هماهنگ‌کننده ایمنی بیمار، جعفری سرپرستار اتاق عمل و سایر اعضاء حضور داشتند.
در ابتدای این بازدید کارشناس هماهنگ‌کننده ایمنی پس از معرفی گروه، هدف از بازدید فوق را ارتقا ایمنی بیمار و تعهد مدیران ارشد و کارکنان نسبت به ایمنی بیمار عنوان کرد.
سپس سرپرستار بخش در خصوص مشکلات موجود یا بالقوه بخش که ممکن است ایمنی بیمار را به مخاطره بیندازد توضیحاتی ارائه داد.
در خاتمه نیز پس از بررسی راهکارهای پیشنهادی توسط تیم مدیریت ایمنی و کارکنان بخش، مصوباتی تنظیم شد و مقرر شد برای رفع نواقص اقدام شود.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#