کد خبر: ٨٢٦٠٢/ ١٦:١٦ - چهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 231
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا, گروه خبری RSS
مراسم افتتاحیه چهاردهمین کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی درون بین ایران برگزار شد
چهاردهمین کنگره بین المللی جراحی هبای کم تهاجمی دورن بین ایران با حمایت بیمارستان سینا و انجمن درون بین ایران در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، چهاردهمین کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی درون بین ایران با حضور استادان برجسته لاپاراسکوپی دنیا و با حمایت بیمارستان سینا و انجمن درون بین ایران در مرکز همایش بیمارستان سینا در حال برگزاری است.
افتتاحیه این کنگره سه روزه، چهارشنبه ۱۴ آذر ماه سال ۹۷ در سالن پروفسور یحیی عدل این مرکز کلید خورد. در افتتاحیه این نشست علمی، دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا و دبیر علمی همایش، ضمن بیان  خیرمقدم به مدعوین و حاضران جلسه به تشریح برنامه کنگره پرداخت.
کنگره جراحی های کم تهاجمی در سه روز و به طور همزمان در سه سالن همایش این مرکز برگزار خواهد شد و اختتامیه این برنامه، جمعه ۱۶ آذر 97 است و از امتیاز بازآموزی برای گروه های، جراحان عمومی، زنان، جراحان مغز و اعصاب، عروق، ارولوژی، ارتوپدی، گوارش، ENT  و پرستاران برخوردار است.
ریاست علمی این کنگره را دکتر محمد رضا ظفرقندی و دبیر اجرایی آن را دکتر محمد ذبیحی برعهده دارد.
خبر: رضا آسیابی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#