کد خبر: ٨٢٦٥٦/ ١٢:٤٠ - شنبه ١٧ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 653
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان روزبه, گروه خبری RSS
همایش سراسری نوجوانی در روان پزشکی با حضور نماینده یونیسف در ایران و قائم مقام وزارت بهداشت برگزار شد
همایش سراسرای نوجوانی در روانپزشکی با محور فرصت ها و چالش ها با حضور دکتر ویل پارکس، نماینده یونسیف در ایران و دکتر ایرج حریرچی، قائم مقام وزارت بهداشت در سالن همایش های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان روزبه، روزهای پنجشنبه و جمعه 15 و 16 آذر سال جاری همایش سراسری نوجوانی در روانپزشکی با محور فرصت ها و چالش ها' با حضور دکتر ویل پارکس (Will Parks)، نماینده یونیسف در ایران، دکتر ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت و معاون کل وزارت بهداشت و استادان بیمارستان روزبه و سایر روان پزشکان و روانشناسان از تهران و استانهای دیگر در سالن همایش‌های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.
 در مراسم افتتاحیه همایش فوق، دکتر ایرج حریرچی و دکتر ویل پارکس ،نماینده یونیسف در ایران، سخنرانی کردند.
 در این همایش موضوعاتی از قبیل نوجوانان در مدرسه، رشد مغز در نوجوانی، مشکلات رفتاری و مدیریت آنها، ملاحظات قانونی و اجتماعی در نوجوانی، فضای مجازی و نوجوانان، اختلالات روان پزشکی، فرصت ها و چالشها در فهم و درمان مشکلات نوجوانان امروزی، رفتارهای پرخطر، اعتیاد و بزهکاری‌های اجتماعی و معرفی خدمات نوین برای نوجوانان به صورت سخنرانی و میزگرد مطرح و بررسی شد.
همچنین در همایش فوق میزگردی با موضوع: بررسی وضعیت روان پزشکی کودک و نوجوان در گذشته، حال و آینده نیز برگزار شده و استادان به بحث و گفتگو پرداختند.
از برنامه های جانبی این همایش می‌توان به اجرای سرود مددجویان انجمن اوتیسم ایران و نوجوانان گروه نسیم قدر و برپایی کارگاه‌های هنری توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اشاره کرد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد