کد خبر: ٨٢٦٦٩/ ١٤:٣٤ - شنبه ١٧ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1232
چاپ
ارسال به دوست
مرکز تحقیقات ایمونولوژی آسم و آلرژی, گروه خبری RSS
برگزاری کارگاه ایمونوسیتوشیمی در مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی
دومین کارگاه علمی سال تحصیلی 98-97 مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی با عنوان ایمونوسیتوشیمی برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 15-14 آذر سال جاری کارگاه ایمونوسیتوشیمی در سالن دکتر فرهودی و آزمایشگاه شماره 1 این مرکز برگزار شد.
مدرس این کارگاه دکتر زهرا علیزاده، پژوهشگر مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی بود و همکاران ایشان در برگزاری کارگاه فوق، مرضیه مزینانی  و دکتر بهناز اسماعیلی بودند. در روز اول  روش های مختلف ایمونوسیتوشیمی توضیح داده شد، سپس کارگاه به صورت  کار عملی در آزمایشگاه و با انجام تمام مراحل در  دو روز برگزار شد و  اسلایدهای آماده شده با میکروسکوپ فلوئورسانس نیز مشاهده شد.
در پایان در مورد نحوه بررسی نتایج و همچنین رفع مشکلات حین انجام کار بحث شد و به شرکت کنندگان گواهی شرکت در کارگاه با امتیاز بازآموزی ارائه شد.
عکس و خبر: الناز واحدی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/09/19 7:50
0
0
این خبر چه ارزشی دارد که در صفحه اول دانشگاه آمده است. هر ماه دهها کارگاه در مراکز تحقیقاتی دانشگاه برگزار میشود که هیچیک در صفحه اول دانشگاه نمیایند. آیا این موضوع جز تبعیض و سیاست زدگی نشانگر مساله دیگری است؟

با سلام و تشکر از بازخورد شما سیاست حاکم بر ستاد روابط عمومی دانشگاه فعال سازی رابطین روابط عمومی در واحدهای محیطی و اولویت دادن به اخبار محیطی جهت انعکاس در صفحه اصلی دانشگاه است.طبعا در صورت انعکاس این گونه فعالیت ها به نحو مناسب از کلیه واحدهای محیطی خود را موظف به انعکاس مناسب و بدون تبعیض ان می دانیم.


نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد