کد خبر: ٨٢٧٦١/ ١٦:١٤ - يکشنبه ١٨ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1050
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده دندانپزشکی, گروه خبری RSS
جلسه تریاژ در دانشکده دندان پزشکی برگزار شد
جلسه تریاژ با حضور دکتر رکن رییس دانشکده دندانپزشکی و مدیران گروه های آموزشی در روز 18 آذر ماه 97 در سالن شورا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده دندان پزشکی، جلسه تریاژ با حضور دکتر رکن رییس دانشکده دندانپزشکی و مدیران گروه های آموزشی پریو دانتیکس، پروتزهای دندانی، اندو دانتیکس، ترمیمی، جراحی دهان فک و صورت، بیماری های دهان وفک صورت در روز 18 آذر ماه 97 در سالن شورا برگزار شد. 
دکترامیر رضا رکن در ابتدا با اشاره به این موضوع که یکی از چالش های موجود در دانشکده دندان پزشکی هدایت نشدن درست بیماران، سردرگمی بیماران، عدم اطلاعات کافی مراجعین از فرایند درمان است گفت: این موضوعات باعث شد بخش مجزایی به نام واحد تریاژ در دانشکده دندان پزشکی به وجود آید.
وی افزود در تلاش هستیم قسمت طرح درمان یا Screening را به این واحد اضافه کنیم تا باعث سرعت بیشتر پذیرش بیماران شود.
بنابراین هدف واحد تریاژ ارجاع و هدایت بیماران به بخش ها با توجه به نیاز آموزشی و شکایت بیمار، اطلاع رسانی جامع در مورد حیطه وظیفه بخش ها و آگاه کردن بیماران از نحوه ارائه خدمت در حیطه مقررات آموزشی و هزینه های درمانی است.
سپس دکتر رکن افزود همه واحد ها برای ارائه رضایت هرچه بیشتر بیماران دست به دست داده و هر چه عملکردتریاژ مطلوب تر فرجام کار بهتر خواهد شد. 
در ادامه مدیران گروه های به بحث و تبادل نظر دراین مورد پرداختند و مقرر شد پیشنهاد اولیه به صورت پایلوت به زودی اجرا شود.
​خبرنگار و عکاس: حمیده ایزدی
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد