کد خبر: ٨٢٨٨١/ ١٤:٠٤ - چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 546
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی, گروه خبری RSS
مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و گروه آموزشی مددکاری اجتماعی دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی تفاهم نامه همکاری امضا کردند
تفاهم نامه همکاری بین مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و گروه آموزشی مددکاری اجتماعی دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی با هدف انجام همکاریهای مشترک علمی، آموزشی، فرهنگی و پژوهشی امضا شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، در جلسه ای که دوشنبه 19 آذرماه 97 در سالن شورای ریاست برگزار شد؛ این تفاهم نامه همکاری به امضای دکتر صادق نیت رییس مجتمع و دکتر جوادی رییس اداره مددکاری اجتماعی و مشاور معاونت اجتماعی وزارت بهداشت رسید.
در این نشست دکتر رستمیان معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه، دکتر عرشی مدیر گروه مددکاری اجتماعی دانشگاه علوم بهزیستی و توان‌بخشی، معصومی معاون پشتیبانی مجتمع و سلطانی فرد مسئول مددکاری اجتماعی معاونت اجتماعی و فرهنگی دانشگاه نیز حضور داشتند.
گفتنی است این تفاهم‌نامه باهدف خدمت‌رسانی بهتر به اقشار آسیب‌پذیر جامعه و انجام همکاری‌های مشترک علمی، آموزشی، فرهنگی و پژوهشی امضاشده و بر اساس آن دانشجویان کارورز رشته مددکاری اجتماعی بخشی از دوره کارورزی خود را در سه سطح فردی، گروهی و جامعه‌ای در مجتمع بیمارستان امام خمینی (ره) می‌گذرانند و در این عرصه با مددکاری اجتماعی بیمارستان آشنا می‌شوند.
در این تفاهم‌نامه بیمارستان و دانشگاه علوم بهزیستی و توان‌بخشی در تبادلات علمی، پژوهشی و تجربی باهدف خدمت‌رسانی بهتر و به‌منظور رفع موانع خدمت، کاهش و پیشگیری از محرومیت و رنج اقشار آسیب‌پذیر مشارکت خواهند کرد. مدت این تفاهم‌نامه یک سال و قابل تمدید خواهد بود.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد