کد خبر: ٨٢٨٩٤/ ١٥:٣٢ - چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 529
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان جامع زنان محب, گروه خبری RSS
مراسم تکریم مریم خمامی مدیر پرستاری سابق و معارفه سکینه حسن زاده مجاوری، سرپرست جدید دفتر پرستاری بیمارستان یاس
مراسمی به مناسبت بازنشستگی و تودیع مریم خمامی مدیر پرستاری بیمارستان و معرفی سرپرست جدید دفتر پرستاری با حضور دکتر مصطفی محقق رئیس بیمارستان، دکتر ورعی سرپرست مدیریت پرستاری دانشگاه و دیگر اساتید و همکاران برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان یاس روز سه شنبه 20 آذر ماه 97 مراسمی به مناسبت بازنشستگی و تودیع مریم خمامی مدیر پرستاری بیمارستان و معرفی سرپرست جدید دفتر پرستاری با حضور دکتر مصطفی محقق رئیس بیمارستان، دکتر ورعی سرپرست مدیریت پرستاری دانشگاه و دیگر اساتید و همکاران برگزار شد.
در این مراسم دکتر محقق ضمن خوشامدگویی به حاضرین از زحماتی که مدیر پرستاری  بیمارستان در طول مدت خدمتشان داشتند تشکر و قدردانی کرد و در سخنان کوتاهی گفت ما امروز در واقع نه فقط از مدیرپرستاری بیمارستان بلکه از همه پرستارها و همه کادر بیمارستان در همه سطوح تشکر و قدردانی می کنیم.
وی سپس متن تقدیرنامه مترون سابق بیمارستان را قرائت و سکینه حسن زاده مجاوری را به عنوان سرپرست جدید دفتر پرستاری بیمارستان یاس معرفی کرد.
پس از آن  دکتر ورعی نیز در سخنانی از تلاش ها و زحمات مترون سابق بیمارستان قدردانی کرد.
 در ادامه مدیر پرستاری پیشین بیمارستان از رئیس ، مدیر و  همکاران بیمارستان که در طول خدمتشان کمال همکاری را با ایشان داشتند تشکر و قدردانی کرد و در انتها هدایایی به رسم یادبود به وی اهدا شد.
خبر: زهرا احمدی
عکس: امیر مردانی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/09/21 21:20
0
0
خانم خمامی هم انسان وارسته ای بودند و هم مدیر باکفایتی.این را حضور پر رنگ نیروهای بازنشسته ی بیمارستان و نیروهای شاغل در مراسم تودیع شان نشان داد. خانم حسن زاده نیز انسان خوب و با انصافی هستند، ان شاء الله که بتوانند ادامه دهنده ی راه خانم خمامی و حامی پرسنل و بهبود دهنده ی امور باشند.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد