کد خبر: ٨٢٨٩٦/ ١٥:٥٠ - چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1501
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني, گروه خبری RSS
با حضور پرشور دانشجویان؛ مراسم تقدیر از قهرمانان ورزشی دانشگاه برگزار شد
مدیریت تربیت بدنی، مراسم تقدیر از قهرمانان و افتخار آفرینان ورزش دانشگاه در بخش دانشجویی را برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، به دنبال افتخارات و توفیقات اخیر کسب شده توسط تیم های ورزشی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه در المپیادهای ورزشی کشوری، مسابقات منطقه 10 وزارت بهداشت و نیز مسابقات و جشنواره های درون دانشگاهی، مراسم تقدیر و اهدای جوایز قهرمانان ورزشی دانشگاه برگزار شد.
این مراسم روز سه شنبه 20 آذر 97 از ساعت 15 تا 17:30 در تالار رازی دانشکده داروسازی با حضور دکتر حلب چی معاون دانشجویی فرهنگی، دکتر حاجی محمودی معاون غذا و دارو، مدیران و سایر مسئولان و افتخار آفرینان ورزش دانشجویی دانشگاه برگزار شد.
در ابتدا پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، دکتر پورغریب مدیر تربیت بدنی دانشگاه هدف از برگزاری مراسم را تجلیل از مدال آوران سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر و پسر و سومین المپیاد ورزش های همگانی وزارت بهداشت، مسابقات منطقه ای و جشنواره های دانشگاهی و همچنین ایجاد انگیزه در بین دانشجویان دانست و افزود: نقش ورزش براي بهبود سبك زندگي دانشجويي به ويژه دانشجويان ساكن در خوابگاه حائز اهمیت است، دانشجویان را به حضور بیشتر در فعالیت های ورزشی دعوت و از آنان به عنوان بدنه اصلی حرکت ورزشی که نقشی شتاب دهنده دارند، یاد کرد.
دکتر پورغریب همچنین با اشاره به اینکه برنامه ریزی ها در خصوص گسترش فعالیت های ورزشی دانشگاه و نگاه به ورزش قهرمانی شتاب بیشتری یافته است بیان کرد: امیدواریم حوزه تربیت بدنی دانشگاه به عنوان یکی از ارکان مهم معاونت دانشجویی فرهنگی در حیطه ورزش، رضایت مندی جامعه دانشگاهی را بیش از پیش فراهم سازد.

اسامی قهرمانان و مدال آوران سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر وزارت بهداشت؛
رشته بدمینتون: درنا نصیری، سولماز حق شناس، فاطمه صاری عرفانی، افسانه پور ملا میرزا و زهرا رضوانی
 
مربی: شیرین نوری، سرپرست: سمانه میرزایی
رشته کاراته: الناز شاه حسینی و نگین حسینی روزبهانی
مربی: زهرا اسدی، سرپرست: زینب اربابی
رشته دو و میدانی: فاطمه رشیدی
 
مربی: دکتر محبوبه غیور، سرپرست: عبداله کچورستاقی
پزشک کاروان: دکتر بهاره توانا

اسامی قهرمانان و مدال آوران سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر وزارت بهداشت؛
رشته دو و میدانی: مفتایو فوسینی، قادر ولی لو، شریف یوسف، ادموند اوکلاه، امین ذوالفقاری، حمید سراج، امید عاملی، سلمان ترابی گودرزی، کریم انارکی و نصیب الموسوی
مربی: هادی سپهرزاد و حامد کاکا سلطانی، سرپرست: احمد باباجانپور
رشته کشتی: عباس مجتهد
مربی: یاسر نورزایی و اصغر معروفی، سرپرست: حسن شوکتی نیا
رشته تیراندازی: محمدحسین کریمی، سهیل حیدرزاده، محمدحسن بصیری نژاد، انجم شعاع، وحید عالمی و محمدحسین زمانی
مربی: مصطفی پور حسین، سرپرست: علیرضا حیدریان
رشته شطرنج: جاوید بادلی
مربی: محمد نقی ابراهیم زاده، سرپرست: عبداله کچورستاقی
رشته تکواندو: پویا فیضی نژاد
مربی: هادی افشار، سرپرست: بهمن سیاوش وهابی
پزشک کاروان: دکتر ابوالفضل هاشم پور

اسامی قهرمانان و مدال آوران سومین المپیاد ورزش های همگانی وزارت بهداشت؛
رشته فوتبال رومیزی: محسن الحیاوی
مربی: ناصر ورمزیار، سرپرست: امین نصیری
و در بخش برگزیدگان؛
محمود نظریان: مربی تیم کوهنوردی
حسین صارمی، مینا حاج ابراهیم: کارشناسان فعال در حوزه بین الملل
برای دریافت جدول اسامی مقام آوران ورزشی در مسابقات منطقه ای و جشنواره های درون دانشگاهی رشته های "قهرمانی" اینجا کلیک کنید.
برای دریافت جدول اسامی مقام آوران ورزشی در مسابقات منطقه ای و جشنواره های درون دانشگاهی رشته های "همگانی" اینجا کلیک کنید.
خبرنگار: فتحعلی زاده
عکاس: حسین اکبریان

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد