کد خبر: ٨٢٩٥٧/ ١٥:٣١ - شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 169
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
تیم مشاعره دانشگاه علوم پزشکی تهران بر سکوی سوم جشنواره بین المللی سیمرغ ایستاد
تیم مشاعره دانشگاه علاوه بر کسب مقام سوم مشترک جشنواره بین المللی سیمرغ، عنوان شایسته ترین تیم و سمبل اخلاق مسابقات را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، در مسابقات مشاعره نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ که از 20 تا 23 آذر 97 و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد، تیم مشاعره دانشگاه علوم پزشکی تهران با محدثه حقیقی، سارا ابطحی و لیلا ولی نژاد دانشجویان دانشگاه و فرزاد سلطانپور سرپرست تیم، به مقام سوم مشترک این دوره از رقابت ها دست پیدا کرد.
در دور اول مسابقات، تیم دانشگاه علوم پزشکی تهران توانست تیم های دانشگاه های علوم پزشکی بهبهان و بجنورد را پشت سر گذارد. در دور بعد نیز تیم سه نفره دانشگاه، نمایندگانی از دانشگاه های جهرم و لرستان را شکست داده و به مرحلۀ نیمه نهایی صعود کرد.
تیم مشاعره دانشگاه علوم پزشکی تهران در مرحلۀ نیمه نهایی نتوانست امتیازات لازم را برای حضور در فینال مسابقات کسب کند و در نهایت به همراه دانشگاه علوم پزشکی بابل بر سکوی سوم این مسابقات ایستاد.
در پایان رقابت ها از نگاه تیم اجرایی و داوران جشنواره، تیم مشاعره دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان شایسته ترین تیم و سمبل اخلاق معرفی شد.
توضیح اینکه، در این مسابقات تیم های دانشگاه های علوم پزشکی سراب و مازندران به ترتیب مقام های اول و دوم را کسب کردند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد