کد خبر: ٨٢٩٦٠/ ٠٨:٢٢ - يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 675
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده فناوری های نوین پزشکی
برگزاری کارگاه شماره دو مبانی طرح کسب و کار در دانشکده فناوری های نوین پزشکی
کارگاه شماره دو' مبانی طرح کسب و کار' روز چهارشنبه 21 آذر 97 در محل دانشکده فناوری های نوین پزشکی با همکاری معاونت پژوهشی دانشکده فناوری های نوین و انجمن علمی نانوفناوری پزشکی ایران برگزار شد.

ریاست کارگاه را دکتر اسماعیل صدرالدینی و دبیر کارگاه  را دکتر مهدی آدابی به عهده داشتند.  این کارگاه با  خیرمقدم دکتر صدرالدینی به همه دانشجویان شروع شد. وی ضمن خوش آمد گویی به همه شرکت کنندگان هدف از برگزاری این کارگاهها را توانمندسازی دانشجویان در راستای نیل به  اهداف دانشگاه نسل سوم اشاره کرد.
در ادامه، این کارگاه با محور'فعالیت های بازار یابی و فروش' توسط  مهندس مختاری، کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و مدیرعامل گروه دانش بنیان کالا با معرفی بوم کسب و کار از ساعت 8:30 تا 9:15 شروع به کار کرد و با چرایی مطالعه بازار  از ساعت 9:15 تا 9:45 ادامه داشت. بعد از استراحت کوتاه و پذیرایی جلسه توسط دکتر مجید عقلایی، کارآفرین و موسس شرکت توسعه بازار با محوریت 'تجزیه و تحلیل بازار' و ارائه روش مطالعه بازار از ساعت 10:00 تا 11:45 ادامه پیدا کرد.
در انتها شرکت کنندگان سوالات خود را در خصوص چگونگی مطالعه بازار و چگونگی یافتن راه موفقیت از مدرسین پرسیدند و با حضور مدرسین کارگاه موضوعات مورد بررسی و بحث قرار گرفت.
خبرنگار و عکاس: ساناز عزی ایرانی

انتهای پیام / *
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد