کد خبر: ٨٣١٤٦/ ١٣:١٩ - چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 238
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان شریعتی, گروه خبری RSS
هیئت‌رئیسه بیمارستان شریعتی از بخش جراحی فک و صورت این بیمارستان بازدید کردند
رئیس و اعضای هیئت‌رئیسه بیمارستان شریعتی با رئیس و اعضای هیئت‌علمی بخش جراحی فک و صورت این بیمارستان دیدار و گفت‌وگو کردند.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان شریعتی، این دیدار سه‌شنبه 27 آذر 97 در سالن جلسات مرکز تحقیقات جراحی فک و صورت برگزار شد. در این جلسه دکتر مهر پور رئیس بیمارستان شریعتی ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت‌های بیمارستان درباره راه‌اندازی CSR و کاربری‌های ساختمان‌های جدید کنار اورژانس و آزمایشگاه توضیح داد. دکتر مهر پور همچنین بخش جراحی فک و صورت را یکی از منظم‌ترین بخش‌های بیمارستان دانست و گفت: این بخش خاص و مایه آبروی ماست. رئیس بیمارستان شریعتی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های آینده برای راه ا نداری بخش بین‌الملل در بیمارستان، همراهی بخش فک و صورت را در جذب بیماران بسیار مؤثر دانست.
 در این جلسه دکتر بیات رئیس بخش جراحی فک و صورت بیمارستان شریعتی با قدردانی از فعالیت‌های ریاست و مدیریت بیمارستان، درباره برنامه‌های این بخش توضیح داد. وی آموزش بیش از 100 متخصص فک و صورت در سراسر کشور، راه‌اندازی 4 فلوشیپ تروما، انکولوژی، کودکان و ترمیمی صورت، جذب دستیار خارجی را از فعالیت‌های این بخش و مرکز تحقیقات جراحی فک و صورت دانست و افزود: بسیاری از اعمال جراحی این مرکز را هیچ جای دیگری ارائه نمی‌دهد و تیم خوب ما آماده است که بیشتر کار کند و گردش کار را بالا ببرد.
 رئیس بخش جراحی فک و صورت بیمارستان شریعتی همچنین افزود: برنامه‌ریزی‌شده است که مرکز پیشرفته جراحی فک و صورت راه‌اندازی شود که در این صورت گروه‌های ارتوپدی و جراحی اعصاب هم می‌توانند از آن استفاده کنند.
در این جلسه همچنین اعضای هیئت‌علمی بخش فک و صورت درباره نیازمندی‌ها و برخی مسائل بخش با هیئت‌رئیسه بیمارستان تبادل‌نظر و گفت‌وگو کردند.
خبر: فرانک معصومی فرد
عکس: مهدی ولی الهی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد