کد خبر: ٨٣١٥٩/ ١٤:٣٨ - چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1285
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پيراپزشكي, گروه خبری RSS
برگزاری جلسه بررسی نحوه همکاری مرکز تحقیقات مادر، جنین، نوزاد و مرکز رشد فناوری سلامت دانشکده پیراپزشکی
جلسه بررسی نحوه همکاری مرکز تحقیقات مادر، جنین، نوزاد و مرکز رشد فناوری سلامت دانشکده پیراپزشکی برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی، جلسه بررسی نحوه همکاری مرکز تحقیقات مادر، جنین، نوزاد و مرکز رشد فناوری سلامت این دانشکده با حضور دکتر چنگیزی رییس دانشکده، دکتر قاضی سعیدی معاون پژوهشی و معاون مرکز رشد، دکتر نیری رییس مرکز تحقیقات مادر، جنین، نوزاد، دکتر شریعت معاون پژوهشی مرکز و اعضای شورای مرکزی مرکز رشد در سالن اجتماعات برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر چنگیزی ضمن خوشامدگویی به اعضا به بیان توضیحاتی پیرامون اینکه در یک ماه گذشته مرکز رشد فناوری سلامت افتتاح‌شده و برنامه‌هایی چون نحوه انتخاب عنوان پایان‌نامه از طریق این مرکز و همچنین پیگیری تجاری‌سازی پایان‌نامه‌های به اتمام رسیده که قابلیت تولید محصول رادارند، پرداخت.
در ادامه دکتر سید صدیقه سیدفرج اله دانش‌آموخته دکتری تخصصی مدیریت اطلاعات سلامت این دانشکده در رابطه با پایان‌نامه خود با عنوان طراحی، ایجاد، پیاده‌سازی و ارزیابی سامانه مدیریت اطلاعات ترخیص نوزاد نارس که باراهنمایی دکتر نیری و دکتر قاضی سعیدی بود، توضیحاتی را ارائه کرد.
سپس اعضای جلسه به بحث و تبادل‌نظر پیرامون پیاده‌سازی خروجی‌های این پایان‌نامه در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) پرداختند. در آینده تفاهم‌نامه‌ای در این خصوص تدوین خواهد شد که هر دو مرکز تعاملات خو را در خصوص اجرای پایان‌نامه‌های مبتنی بر نیاز در این مرکز درمانی ادامه دهند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#