کد خبر: ٨٤٠٩٢/ ١٠:٠٠ - سه شنبه ٢٥ دی ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1839
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده دندانپزشکی, گروه خبری RSS
تجلیل از 40 کارمند نمونه و اخلاق مدار در دانشکده دندانپزشکی
نخستین جشن تقدیر و تجلیل از کارکنان نمونه و اخلاق مدار در دانشکده دندانپزشکی برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی، مراسم تقدیر و قدردانی از کارکنان نمونه و اخلاق مدار و همچنین همکاران افتخارآفرین در میادین ورزشی با حضور هیات رییسه، مدیران گروه های آموزشی و اعضا هیات علمی و کارکنان روز دوشنبه 24 دی 97 در سالن آمفی تئاتر 90 نفره در دانشکده دندانپزشکی برگزار شد.
در این مراسم، دکتر آرش منصوریان معاون اداری و مالی دانشکده دندانپزشکی و دبیر کمیته صیانت از حقوق شهروندی، ضمن ابراز خوشحالی از استقبال با شکوه کارکنان در برگزاری اولین برنامه تقدیر و تجلیل از کارکنان نمونه و اخلاق مدار در دانشکده گفت:  کارمندان به عنوان سرمایه انسانی شناخته می شوند که ارج نهادن به خدمات ارزنده کارمندان متعهد و کارآمد باعث ارائه خدمات بهینه به ارباب رجوعان دانشکده بیماران، دانشجویان، اساتید و همکاران میشود و برگزاری این جشن ها، برای همکاران ایجاد انگیزه می‌کند.
وی همچین توضیحاتی درباره تصویب نامه حقوق شهروندی در نظام اداری و انتخاب کارکنان نمونه واخلاق مدار در جلسات کمیته صیانت از حقوق شهروندی دانشکده گفت: با توجه به تاکیدات آقای دکتر رکن رئیس محترم دانشکده درباره شناسایی، ارزیابی، انتخاب و معرفی کارمند اخلاق مدار و مسئول اخلاق مدار به طور نظام مند شاخص های ارزیابی تدوین و نظرات مدیران گروه های آموزشی، اساتید و مسئولان دانشکده ارائه دریافت شد. 
معاون اداری و مالی دانشکده دندانپزشکی و دبیر کمیته صیانت از حقوق شهروندی در ادامه تصریح کرد: پس از اعلام نظر مسئولان، دستورالعمل مربوط به کارمندان نمونه به همراه شاخص های ارزیابی به واحدهای تابعه دانشکده برای امتیازدهی و ارزیابی کارکنان ارسال شد که نتیجه ارزیابی های درونی و هم چنین آنالیز فرم های تکریم ارباب رجوع معرفی تعداد 37 نفر از کارمندان به عنوان نمونه و اخلاق مدار است که امروز شاهد جشن این عزیزان هستیم.
دکتر آرش منصوریان با بیان این که این اولین برنامه تقدیر از کارکنان نمونه و اخلاق مدار در دانشکده است ابراز امیدواری کرد: مراسم تقدیر از کارکنان اخلاق مدار برای اعمال ضمانت اجرای تصویب نامه حقوق شهروندی در دانشکده  به دفعات ادامه یابد و در این مورد آماده دریافت هرگونه نظر و پیشنهاد از سوی تمامی همکاران هستند.
در پایان این مراسم ، همزمان با پخش فیلم کارکنان نمونه، لوح تقدیر از سوی هیات رییسه دانشکده دندانپزشکی به کارکنان نمونه و اخلاق مدار اهدا شد.
توضیح این که، از دو بانوی ورزشکار کارمند سکینه نظمی و فریبا نقدی دورباطی که افتخار آفرینی در کسب قهرمانی تیم والیبال بانوان ونایب قهرمانی تیم شنا دانشگاه علوم پزشکی تهران در مسابقات کارکنان دولت استان تهران داشتند تقدیر قدردانی به عمل آمد.
اسامی منتخبین نمونه و اخلاق مدار در21 واحد تابعه دانشکده دندانپزشکی به شرح زیر است:
مرجان اینانلو، سکینه طیبی آلاشتی، ساناز پیرهادی، آزاده بیات، زهرا صمیمی، امیر جاپانی، مهران یوسف پور،  مصطفی عاقل، علی جباری زاویه، جبرئیل حسنلو،  عباس یوسفی،  سید اسماعیل حسینی، علی دلداری، زینب آروندی، میترا یارمحمدتوسکی، شیرین ذوالفقاری، ندا نجفی، عباس میرزایی، رضا اسمعیل زاده نوحدانی،  نیلوفر حق بین، فاطمه معینی جزنی،  اعظم حمزه ئی، میلاد کاظم زاده،  مهتاب وحیدی، طیبه شرفی،  فاطمه گوهرپیام، ناهیدرضازاده، زهرا میرمحمدی، منصوره روحنواز، اعظم غیبی، ریحانه پوران نژاد، آتینا بقاکلیدبری، محمد فرمانی، حمید حدادیان، ماهدخت آفرین کوشاد، سوسن آقاجانی، عذرا عزتی.
خبرنگار و عکاس: حمیده ایزدی
 
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1397/10/25 11:52
0
0
با تشکر از نگاه ویژه دکتر منصوریان به سرمایه انسانی دانشکده
کاربر مهمان
1397/10/25 11:49
0
0
اینگونه تقدیرها از طرف ریاست محترم مراکز بسیار عالی می باشد و انگیزه بیشتری را به دنبال دارد و این بیانگر توجه مدیران نسبت به کارمندانشان می باشد. سرکار خانم مهتاب وحیدی من هم به نوبه خودم انتخاب شمارا به عنوان کارمند نمونه و اخلاق مدار تبریک عرض می نمایم امیدوارم در پناه خدا همیشه موفق و سربلند باشید.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد