کد خبر: ٨٤٤٩٩/ ١٠:٥٤ - دوشنبه ٨ بهمن ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 130
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا
انتصاب دکتر محمدرضا نیکوبخت به سمت رئیس بخش میزراه دو بیمارستان سینا
دکتر شهریار نفیسی، رئیس دانشکده پزشکی، با ارسال حکمی دکتر محمدرضا نیکوبخت را به سمت رئیس بخش میزراه دو بیمارستان سینا منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، دکتر شهریار نفیسی، رئیس دانشکده پزشکی، با ارسال حکمی دکتر محمدرضا نیکوبخت را به سمت رئیس بخش میزراه دو بیمارستان سینا منصوب کرد.
متن ابلاغ به شرح زیر است:
بسمه تعالی
جناب آقای دکتر محمدرضا نیکوبخت
استاد محترم گروه آموزشی ارولوژی بیمارستان سینا
با سلام
بدون تردید، بخش های آموزشی و احدهای پایه ای هستند که می توانند در ارتقاء جنبه های مختلف آموزشی بالینی در دانشگاه نقش محوری را ایفاء نمایند. لذا با  عنایت به علاقه، تجربه و توانمندی های حضرتعالی و پیشنهاد رئیس محترم بیمارستان، به موجب این حکم به مدت 2 سال به عنوان رئیس بخش میزراه دو بیمارستان سینا منصوب می شوید.
انتظار می رود با توجه به شرح وظایف پیوست، با در نظر گرفتن ابعاد آموزشی و پژوهشی و جلب مشارکت اعضای محترم هیات علمی بیمارستان زمینه های لازم برای ارتقاء شاخص های علمی و نیز تحکیم مبانی  اخلاقی و رفتار حرفه ای را فراهم آورید. سلامت و توفیق روز افزون جنابعالی را از درگاه خداوند بزرگ خواستارم.
دکتر شهریار نفیسی
رئیس دانشکده

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#