کد خبر: ٨٤٩٣٠/ ٠٨:٠٢ - سه شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 221
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان سینا, گروه خبری RSS
اجرای دو ویدئو کنفرانس با دانشگاه های برجسته دنیا در اولین سمپوزیوم یکروزه تومورهای مغزی در نواحی حساس
در اولین سمپوزیوم یکروزه تومورهای مغزی در نواحی حساس، پروفسور مجید سمیعی و پروفسور قدیر پور، جراحان مغز و اعصاب برجسته ایرانی در سطح دنیا از طریق ویدئو کنفرانس به بیان آخرین دستاوردهای جراحی تومورهای مغزی پرداختند.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، اولین سمپوزیوم یکروزه تومورهای مغزی در نواحی حساس با حمایت انجمن جراحی اعصاب و همکاری بیمارستان سینا، چهارشنبه، 17 بهمن ماه سال 97 در سالن پروفسور یحیی عدل این مرکز برگزار شد.
دکتر سید ابراهیم کتابچی، استاد پیشکسوت جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا، ریاست این همایش یکروزه را به عهده داشت و دکتر سید میثم علیمحمدی، متخصص جراحی مغز و اعصاب و فلوشيپ جراحی تومورهاي مغز و قاعده جمجمه، مسئول کارگروه جراحي تومورهای مغزی بیمارستان سينا، دبیر علمی و اجرایی این سمپوزیوم یکروزه بود.
این نشست علمی که از سه پانل برخوردار بود با سخنان دکتر کتابچی در خصوص تاریخچه و فعالیت های بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا آغاز به کار کرد و از دو ارتباط زنده تصویری با پروفسور مجید سمیعی از مرکز بین المللی علوم اعصاب هانفر آلمان و پروفسور قدیرپور از دانشگاه پارما ایتالیا بهره مند شد.
از دیگر فعالیت های این سمپوزیوم یکروزه، تقدیر از کارکنان اتاق عمل جراحی اعصاب بیمارستان و اهدای لوح تقدیر  به حمیرا صفری، تکنسین بیهوشی اتاق عمل و معصومه رفیعی، پرستار اتاق عمل، توسط دکتر محمد شیرانی، رئیس بخش جراحی مغز و اعصاب این مرکز بود.
خبر : رضا آسیابی 
عکس: فاطمه صدرا

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#