کد خبر: ٨٦٠٨٨/ ٠٣:٠٣ - سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 199
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده دندانپزشکی
مصاحبه با دکتر حمید جلالی مدیر گروه پروتزهای دندانی دانشکده دندانپزشکی
دکتر حمید جلالی گفت: تأکید بر آموزش و درمان و پژوهش و تربیت نیروهای متخصص از برنامه های سال 98 گروه پروتزهای دندانی است.

به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی، دکتر حمید صادقی در سال 97 به سمت مدیر گروه پروتزهای دندانی منصوب شد، دکتر صادقی اقدامات سال 97 را چنین بیان کرد و گفت: گروه آموزشی پروتزهای دندانی همواره سعی بر ارتقاء کمی و کیفی آموزش دانشجویان عمومی و تخصصی داشته و در راستای توسعه بسترهای تحقیقاتی و پژوهشی ، تقویت بخش ارتباط با صنعت (3D Printing) ، توسعه پژوهش های کاربردی، ، عمل به طرح تکریم ارباب رجوع ، برون سپاری کارهای لابراتواری دانشجویان در سال 97 تلاش کرده است.
وی در ادامه گفت: شرایط حاکم بر گروه  مبتنی بر هدایت دانشجویان و مشارکت و تعامل مستمر دانشجویان با کارکنان و اساتید با تکیه بر ارزشهایی چون وجدان کاری، ارج نهادن به حقوق و کرامت بیماران ، صداقت، از خودگذشتگی، خلاقیت و نوآوری، قانون مداری، عدالت گستری و شایسته سالاری است.
وی افزود: گروه پروتزهای دندانی با ارائه واحدهای درسی دانشجویان عمومی و دانشجویان تخصصی با بیشترین تعداد دانشجو  به صورت نظری و عملی و کارگاهی در دو نیمسال 1-97-98  ( 325 نفر) و 2-97-98 (520 نفر)فعالیت داشته است.
وی از فعالیت های خاص گروه پروتز در سال 97 به مشارکت در برگزاری کارگاه Dio Navi، استفاده از اسکنر صورت برای درمان بیماران ماگزیلو فاشیال،  مشارکت در برگزاری کنگره  ترکیه اشاره کرد و گفت: برگزاری کارگاه یک روزه استنت های جراخی و معرفی سیستم کاوه توسط جناب آقای دکتر آذری، برگزاری واحد پروتز پیشرفته (لامینت و دندانپزشکی دیجیتال) و تشخیص 7(درمانهای tmj) برای دانشجویان ترم 12 به صورت کارگاهی و مشارکت در برگزاری واحد ایمپلنت( برای دانشجویان و رزیدنتها رشته های جراحی، پریودنتولوژی، ترمیمی و پروتز) به صورت کارگاهی از دیگر اقدامات سال 97 گروه پروتزهای دندانی بوده است.
مدیر گروه پروتزهای دندانی در آستانه سال 98 با تبریک سال نو و آرزوی سالی سرشار از برکت گفت: تأکید بر آموزش و درمان و پژوهش  و تربیت نیروهای متخصص از برنامه های سال 98 گروه پروتزهای دندانی است.

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد