کد خبر: ٨٦٠٩٦/ ٠٩:٢٠ - سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 207
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
حضور فعال بازرسین بهداشت محیط مراکز خدمات جامع سلامت شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر در برنامه سلامت نوروزی
به همت واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر برنامه سلامت نوروزی سال 97-98 از 20 اسفند 97 تا 20 فروردین‌ماه 98 با حضور فعال بازرسین بهداشت محیط مراکز خدمات جامع سلامت برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، مهندس محمود کشیر، کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه با اعلام این خبر گفت: این برنامه از بیستم اسفند 97 تا 20 فروردین 98 با حضور فعال بازرسین بهداشت محیط مراکز خدمات جامع سلامت مجهز به تجهیزات پرتابل در ساعت‌های اداری و اکیپ‌های بازرسی در ساعات غیر اداری روزهای غیرتعطیل از ساعت 14 تا 20 شب و همچنین روزهای تعطیل از 8 صبح تا 8 شب باهدف نظارت بر مراکز عرضه مواد غذایی و اماکن  عمومی حساس، کنترل کیفی مواد غذایی و آب مصرفی به‌ویژه آب آشامیدنی و کنترل دخانیات به‌ویژه قلیان در شهرستان اسلامشهر در حال اجرا است.
در ادامه کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بابیان اینکه تعداد کارشناسان  فعال در این برنامه 34 تن، تعداد اکیپ بازرسی میانگین روزانه 7 اکیپ و 1 اکیپ نظارتی است به تعداد مراکز شهرستان به شرح زیر پرداخت.
تعداد کل مراکز حساس تحت پوشش 1471
تعداد کل اماکن حساس تحت پوشش 884
تعداد کل مراکز و اماکن بین‌راهی تحت پوشش 1
تعداد کل سامانه آب‌رسانی تحت پوشش 27
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#