کد خبر: ٨٦١١٣/ ١٣:٢٢ - سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 265
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده توانبخشی
پیام تبریک رئیس دانشکده توانبخشی به مناسبت فرا رسیدن نوروز 1398
دکتر محمدرضا هادیان، رئیس دانشکده توانبخشی فرارسیدن سال نو را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشکده توانبخشی؛ دکتر محمدرضا هادیان، رئیس دانشکده توانبخشی به مناسبت عید نوروز و آغاز فصل بهار طی پیامی فرارسیدن سال نو را به اساتید، دانشجویان و کارکنان تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

سلام و درود
ایزد بخشنده و مهربان  و دادار توانا، مژده آمدن  روز و سال نو را بر دوش باد صبا و بهار گذاشت تا این سپرده  پروردگار و رویاندن جهان را به رسم آغاز آفرینش، به آدمیان،  بپیوستگی و در هر سال نشان دهد. 
روز نو می آید  تا رویاندن و روییدن را آدمیان بیاموزند. بیاموزند روییدن پس از خشکیدن را، سر بر آوردن پس از شکستگی را، نو  شدن و بارآوری پس از سترونی را.
 بخشش را و مهربانی را و  با هم بودن و ارزش یکدیگر  را دانستن.
سایه داشتن و سایه گستری بر بندگان را، آموزش دادن و آموزش دیدن رشد و نمو را از گیاهان و از بهار.
در سال پیش رو خورشیدی ، دست در دست هم، دانه های ذرین امید را  در  دلهای هم میهنمان و بویژه جوانان این سرزمین روشناییی و نور بکاریم.
 نشان دهیم که می دانیم زمستان می آید، می ماند  و گاهی غوغا میکند. ولی زمستان می رود و باید برود  و از دل زمستان بهاران خجسته می آید.
بهاران پیروز مند می آید تا  ما  با  هم در دانشکده، دانشگاه  و میهن چون جان مان  با  انجام کردار نیک همراه  با پندار و گفتار نیک، زيبایی و نو شدن و دگرگونی را نشان دهیم و دست در دست هم، مام میهن را پاسداری و آباد کنیم
 پروردگارمهربان، بخشنده و  نده نواز! در سال 1398 خورشیدی، حال خوش و خوب،کامیابی و شادی و تندرستی و سرافرازی و فرخندگی را برای همه گان خواستاریم.
نوروز پیروز، جشن بهار خجسته.
محمدرضا هادیان
امانت دار  دانشکده توانبخشی
 
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد