کد خبر: ٨٦١١٤/ ١٤:٠٩ - سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 134
چاپ
ارسال به دوست
مرکز قلب تهران
پیام نوروزی دکتر پورحسینی رئیس مرکز قلب تهران
دکتر پورحسینی در پیامی آغاز سال نود و هشت را تبریک گفت.

با سلام و امید احسن الحال برای تک تک همکاران در خانواده بزرگ مرکز قلب تهران، خداوند بزرگ و مقلب القلوب را شاکریم که توفیق خدمت را در سالی که گذشت به همه ما عطا کرد و توانستیم با اتفاق و همدلی و افتخار و مهربانی در خدمت هزاران بیمار دردمند قلبی باشیم و در شروع سال جدید که طلیعه آن منور به میلاد با کرامت مولی الموحدین حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام است، نوید بخش بهاری علوی و سرشار از سر چشمه های نور و هدایت آن بزرگوار باشیم.
سالی که گذشت با همه فراز و فرودهای متداول ما را بر آن داشت تا مثل گذشته در پیشبرد اهداف بلند مرکز قلب استمرار داشته و در سال جدید نیز با توکل به ذات ربوبی و بهره مندی از توانمندیهای همه همکاران عزیز شامل اساتید، پزشکان، پرستاران و کارکنان شاغل در همه بخش ها و واحدها که به حق سرمایه های ارزشمند این مرکز بزرگ درمانی محسوب می شوند، بتوانیم شیرینی سلامت و رضایت را به بیماران نیازمند هدیه کنیم.
کارنامه نزدیک به دو دهه فعالیت مرکز قلب مملو از خدمت، محبت و ایثار و انگیزه است و با امید به ذات یکتای بی همتا و همت عالی و همدلی همه همکاران، تداوم خدمت جمعی را به منصه ظهور خواهیم رساند. شکوفایی، سلامت و سالی سرشار از موفقیت را برای همگان خواستارم.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد