کد خبر: ٨٦١١٨/ ٠٨:٥٦ - چهارشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 140
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان ضيائيان, گروه خبری RSS
بازدید شبانه شهردار منطقه 17 از مصدومان چهارشنبه سوری در بیمارستان ضیائیان
امیر محسنی شهردار منطقه 17 از نحوه رسیدگی به بیماران و مصدومین شب چهارشنبه سوری در بیمارستان ضیائیان ابراز رضایت و از تمامی کارکنان سخت کوش کادر بالین و غیر بالین این مرکز تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان، در پی وقوع حوادث احتمالی در شب چهارشنبه سوری امیر محسنی شهردار منطقه ۱۷ و تیم همراه سه شنبه شب ۲۸ اسفند ۹۷ به طور سر زده در این مرکز حضور یافت و از نحوه رسیدگی به مصدومین و همچنین حضور متخصصین مقیم بیمارستان بازدید کردند.
در این بازدید که حدود ساعت 20:30 دقیقه شب گذشته انجام شد، محسنی از نحوه رسیدگی به بیماران و مصدومین بسیار ابراز رضایتمندی کرد و در خصوص اتفاقات ناگواری که هر ساله در شب چهارشنبه سوری شاهدش هستیم گفت: امیدواریم با وجود بنرهای موجود در سطح منطقه توانسته باشیم شهروندانمان را از عواقب و خطرات احتمالی که بر اثر مواد محترقه اتفاق می افتد آگاه ساخته باشیم و دیگر شاهد مصدومی در شب چهارشنبه نباشیم.
ایشان در پایان بیانات خود از نحوه عملکرد اورژانس، هماهنگی بخش های بیمارستان با این بخش و همچنین ارائه خدمات درمانی توسط پزشکان توانمند این بیمارستان بیمارستان ابراز رضایت و از تمامی کارکنان کادر بالین و غیر بالینی که هر یک نقش مهمی در ارائه خدمت رسانی به بیماران و مراجعین ایفا می کنند تشکر و قدردانی کرد.
خبروعکس: مهدی صدفی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد