کد خبر: ٨٦١٢٣/ ١٥:٤١ - چهارشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 830
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
آغاز بازدیدهای نوروزی هیئت‌رئیسه دانشگاه از بیمارستان‌ها/ دکتر فتوحی از بیمارستان‌های فارابی و بهارلو بازدید کرد
در واپسین ساعات سال 97، دکتر فتوحی عضو هیئت‌رئیسه دانشگاه به همراه دکتر مؤمنی پزشک مقیم ستاد هدایت، از بیمارستان‌های فارابی و بهارلو بازدید کرد.

در راستاي بازديد اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه از واحدهاي درماني در ايام تعطيل عيد نوروز، دکتر فتوحی، عضو هیئت‌رئیسه دانشگاه، به همراه دکتر مؤمنی، پزشک مقیم ستاد هدایت صبح روز چهارشنبه 29 اسفند 97 از اورژانس بیمارستان فارابی و بهارلو دیدن و در گفت‌وگو با کارکنان بیمارستان و ملاقات با تعدادی از بیماران، نحوه خدمت‌رسانی در این بيمارستان‌ها را از نزدیک بررسی کرد.
دکتر فتوحی در گفت گو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه، وضعیت این دو بیمارستان را در آستانه سال نو مثبت ارزیابی کرد و به همه همکاران که در ایام نوروز برای خدمت به مردم و بیماران تلاش می‌کنند خسته نباشید و خداقوت گفت و افزود: با توجه به اینکه روز شب گذشته چهارشنبه‌سوری بود و معمولاً روز شلوغ بیمارستان فارابی، ولی خوشبختانه امروز نسبت به سال‌های گذشته اورژانس بیمارستان خلوت و وضعیت مناسبی داشت و در هر دو بیمارستان هماهنگی میان کادر پرستاری و پزشکی بیمارستان بسیار خوب و همه آماده خدمت‌رسانی و به بیماران بودند.
در ادامه دکتر مؤمنی گفت: بازدید از بیمارستان‌ها در ایام نوروز و با حضور اعضای هیئت‌رئیسه بازدیدهای فنی یا چک کردن کارکنان و بازرسی نیست بلکه بهانه‌ای است که به کارکنان عزیز مراکز درمانی دانشگاه که در ایام تعطیل برای خدمت گذاری به بیماران در محل کارشان حضور یافتند خسته نباشید و خدا قوت بگوییم و از زحماتی که در ایام تعطیل می‌کشند قدردانی کنیم.
توضیح اینکه در بیمارستان فارابی دکتر طباطبایی رئیس اورژانس و شادی رضایی مترون و در بیمارستان بهارلو فاطمه رضایی سوپروایزر بیمارستان هیئت‌رئیسه همکاران دانشگاه را در بازدیدها همراهی می‌کردند.
خبرنگار و عکاس: نسیم اخگرانتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد