کد خبر: ٨٦١٢٥/ ١٦:٥٤ - چهارشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 263
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده دندانپزشکی
گفتگو با کانون دانشجویی ادبی رویش دانشکده دندان‌پزشکی
مدتی است گفت و گوی صمیمانه با کانون‌ها و تشکل‌‌های دانشجویی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشکده دندان‌پزشکی قرارگرفته است و در همین راستا گفتگو با کانون دانشجویی ادبی رویش را در این خبر خواهید خواند.

1- از چه سالی کانون فعالیت خود را شروع کرده است؟  از سال 1396

2- فعالیت های کانون در چه زمینه هایی می باشد و شرح وظایف کانون چیست؟برگزاری حلقه های کتاب، شعر و داستان مشارکت در جشن‌های مناسبتی دانشکده، برگزاری کارگاه های آموزشی ادبی و ایجاد کتابخانه غنی از آثار ارزشمند ادبی ایران و جهان

3- هدف از تشکیل این کانون چه بوده است؟هدف تشکیل کانون ایجاد فضای صمیمی‌تر بین اساتید و دانشجویان دانشکده و جذب مشارکت فعال اکثریت دانشجویان با استفاده از گنجینه‌ی غنی ادبیات ایران و جهان با توجه به ماهیت غیرسیاسی کانون و ایجاد فرصت برای دیده و شنیده شدن آثار عزیزان دانشکده که در زمینه شعر ونویسندگی استعداد دارند.

4- به چند درصد از اهداف خود این کانون رسیده است؟با توجه به این‌که یک سال از فعالیت کانون می گذرد برگزاری 7 حلقه نقد و بررسی کتاب ، 3 حلقه شعرخوانی و مشارکت در برگزاری دو جشن و مناسبت تولد کانون  وشب یلدا و هم‌چنین جذب حدود 100 نفر عضو و 40 نفر مخاطب ثابت برای ما قابل قبول است . هرچند که برنامه‌های کانون ادبی منحصر به این فعالیت‌ها نیست و در سال‌های آتی ابعاد جدیدی از فعالیت‌ها کلید خواهد خورد.

5- حضور کانون در فضای دانشگاهی چه تاثیری داشته است؟ باتوجه به این‌که در دانشکده دندان‌پزشکی خستگی و فرسایش عملی بین دانشجویان بسیار بالاست به نظر می‌رسد کانون با فراهم آوردن جمع صمیمی و فرهیخته اساتید و دانشجویان عمومی و رزیدنت‌ها که در آن مکان به اشتراک گذاشتن دیدگاه‌های افراد وجود دارد و محتوای جلسات در راستای رقم زدن حال خوب برای شرکت کنندگان می‌باشد،در تلطیف فضا و ایجاد علاقمندی به فرهنگ مطالعه و پرداختن شعر موثر واقع گردیده است.

6- سخن پایانی ؟  فرا رسیدن سال نو را با آرزوی سالی سرشار از شادی و برکت تبریک می‌گویم.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#