کد خبر: ٨٦١٢٧/ ١٨:٤٣ - چهارشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 259
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده دندانپزشکی
گفت‌‌وگو با دبیر مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان دانشکده دندان‌پزشکی
مدتی است گفت و گوی صمیمانه با کانون‌ها و تشکل‌‌های دانشجویی در دستور کار واحد روابط عمومی دانشکده دندان‌پزشکی قرارگرفته است و در همین راستا گفتگو با مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان را در این خبر خواهید خواند.

1- از چه سالی مرکز پژوهش‌های علمی دانشجویان فعالیت خود را شروع کرده است؟  از سال 1385

2- فعالیت‌های مرکز در چه زمینه‌هایی می باشد و شرح وظایف کانون چیست؟ در اصل برای فعالیتهای پژوهشی دانشجویان تاسیس شده و کم کم پیشرفت کرده و فعالیت‌های اجتماعی هم به وظایف آن اضافه گردیده که خارج از بعد سیاسی انجام می‌شود و هم چنین تکمیل نواقص آموزشی با برگزاری کارگاه ها و ژورنال کلاب ها از فعالیت‌های این مرکز می‌باشد.

3- هدف از تشکیل این مرکز چه بوده است؟ ایجاد انگیزه برای فعالیت‌های پژوهشی و فرابرنامه ای دانشجویان

4- به چند درصد از اهداف خود این مرکز رسیده است؟ تقریبا 60 تا 70درصد

5- حضور مرکز در فضای دانشگاهی چه تاثیری داشته است؟ ایجاد بستر برای فعالیت‌های پژوهشی و آموزشی و در اختیار قرار دادن امکانات و حمایت‌های لازم برای دانشجویان علاقمند

6- سخن پایانی ؟ از زحمات بی شائبه آقای امیررضا طاهر سلطانی که به دلیل مشغله‌های فراوان از سمت خود به عنوان دبیر مرکز پژوهش ها کناره گیری کردند نیز تشکر می‌کنم  و هم چنین فرا رسیدن سال نو را با آرزوی سالی سرشار از موفقیت و شادکامی تبریک می‌گویم.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#