کد خبر: ٨٦١٣٠/ ٢٢:١٦ - چهارشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1696
چاپ
ارسال به دوست
روابط عمومی حوزه ریاست, گروه خبری RSS
پیام رئیس دانشگاه به مناسبت فرارسیدن سال 1398
دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه به مناسبت آغاز سال 1398 در پیامی، نوروز باستانی را تبریک گفت و تعطیلاتی پر از نشاط و شادی و سالی سرشار از موفقیت و سلامتی را برای همه آرزو کرد.

متن پیام به شرح زیر است:
بهاران در سال 97 با نام مولای متقیان و منادی عدالت امیرالمؤمنین آغاز و زمستانش با همین نام مبارک به انجام رسید. نام زیبایی که عطرش در نوروز 98 و ماه‌های آغازین سال در ایام رجب و شعبان و رمضان تداوم یافته است. قابل‌انکار نیست که سال 97 سال پرفرازونشیبی برای کشور و حوزه سلامت بود اما با همدلی و تلاش متعهدانه یکایک دانشگاهیان اعم از گروه‌های پزشکی، پرستاری، اداری، خدماتی و پشتیبانی دانشگاه ما در این سال کمترین تنش را تجربه کرد و روند فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و ارائه خدمات سلامت به مردم عزیزمان دچار وقفه و نقصان نشد.
 این تعهد و دلبستگی به دانشگاه، کشور و مردم سرمایه بزرگی است که هر ناملایم و مشکلی را از پیش روی خود برمی‌دارد و چراغ امید را روشن و نورافشان نگه می‌دارد.
 این سرمایه بزرگ در کنار حضور برجسته‌ترین اساتید، متعهدترین کارکنان و پرتلاش‌ترین و مستعدترین فراگیران، خدمت در بزرگ‌ترین و کهن‌ترین دانشگاه کشور را برای همه لذت‌بخش و فائق آمدن بر مشکلات را آسان می‌کند و سالی پربرکت و سرشار از موفقیت را در پیش رو نوید می‌دهد.
 از خداوند منان مسألت دارم سال 98 را برای همه ایرانیان بلکه جهانیان سالی سرشار از شادی و نشاط و برکت قرار داده و شر بدخواهان این ملت عزیز را به خودشان برگرداند و همه ما را به وظایف خودآگاه و در انجام آن به بهترین نحو ممکن یاری رساند و نور امید را در دل ما فروزان‌تر کند. به‌عنوان رییس دانشگاه به یکایک همکاران عزیزم در دانشگاه خسته نباشید و خدا قوت عرض می‌کنم و نوروز باستانی را تبریک و ایام تعطیلاتی پر از نشاط و شادی و سالی سرشار از موفقیت و سلامتی برایتان و برای تمامی ملت ایران آرزو می‌کنم.
دکتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/01/01 6:40
0
0
من هم به سهم خود خدمت ریاست محترم دانشگاه و همکاران ایشان در هیأت رئیسه خسته نباشید عرض می کنم و سالی سرشار از موفقیت های بیش تر همراه با سلامتی و شادی و شادکامی برای ایشان مسئلت می نمایم. نورورتان مبارک و خجسته باد انشاألله.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#