کد خبر: ٨٦١٤٨/ ١٥:٣٦ - پنج شنبه ١ فروردين ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 209
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
بازدید رئیس دانشگاه از مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) در اولین روز سال جدید
صبح روز پنج‌شنبه 1 فروردین 98 دکتر کریمی رئیس دانشگاه، و تیم هیئت‌رئیسه از اورژانس، مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)بازدید کردند.

گالری عکس
در نخستین روز از بهار 98، دکتر کریمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران و تیم هیئت‌رئیسه با همراهی دکتر صادق نیت رئیس مجتمع، معصومی معاون پشتیبانی، دکتر گنجعلی خان مدیر درمان، شهبازی مدیر خدمات پشتیبانی، مرادی مشاور اجرایی، ماهوش رئیس امور عمومی انیستیتوکانسر، رضایی رئیس امور عمومی بیمارستان ولیعصر(عج) آریاملو مدیره پرستاری و جمعی دیگر از مسئولین مجتمع از اورژانس این مرکز بازدید و ضمن تبریک سال جدید از زحمات کارکنان در این ایام قدردانی کردند.
دکتر کریمی با قدردانی از فعالیت پرسنل درمانی گفت: شخصاً به‌عنوان مسئول دانشگاه دست تک‌تک این عزیزان را به گرمی می‌فشارم. مطمئناً در ارگان‌های دیگر نیز هستند افرادی که خدمت‌رسانی کنند اما پرسنل بیمارستان در تمام حوادث و زمان‌های مختلف ناگزیر از ارائه سرویس هستند. من سال‌های طولانی در بیمارستان بودم و لذا احساس پرسنل را درک می‌کنم ازاین‌رو وظیفه خود دانستم که از آن‌ها قدردانی کنم.
دکتر صادق نیت نیز در سخنانی از زحمات پرسنل مجتمع که با گذشتن از تعطیلات خود در حفظ سلامت و درمان مردم می‌کوشند قدردانی کرد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد