کد خبر: ٨٦١٥٨/ ١٣:١١ - شنبه ٣ فروردين ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 1335
چاپ
ارسال به دوست
ستاد مرکزی روابط عمومی, گروه خبری RSS
بازديد نوروزي معاون آموزشی دانشگاه از بیمارستان های مرکز طبی کودکان و امیراعلم در سومین روز سال نو
دكتر امیرعلی سهراب پور، معاون آموزشی دانشگاه به همراه دكتر چراغ زاده پزشك مقيم ستاد هدايت از بیمارستان های مرکز طبی کودکان و امیراعلم بازديد كردند.

گالری عکس 1

گالری عکس 2
در ادامه بازديدهاي هیئت‌رئیسه دانشگاه از بيمارستان‌ها به‌منظور انتقال پيام تشكر و قدرداني اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه به كاركنان و مسئولان بيمارستان‌ها و نظارت بر نحوه خدمت‌رساني به بيماران در ايام نوروز، دکتر سهراب پور صبح روز شنبه سوم فروردين 98 به همراه دكتر چراغ زاده ابتدا به بيمارستان مرکز طبی کودکان رفتند و ضمن تبریک سال نو به همکاران از نزدیک در جریان روند رسیدگی به بیماران قرار گرفتند.
در این بازدید دکتر شروین بدو، رئیس بیمارستان، دکتر مسلمی مشاور رئیس بیمارستان، دکتر توتونچیان معاون درمان بیمارستان، دکتر ضیایی معاون پژوهشی بیمارستان و ناجی مدیر پرستاری معاون آموزشی دانشگاه را همراهی می کردند.
دکتر سهراب پور و دکتر چراغ زاده از اورژانس بیمارستان، CPR و اورژانس بستری و بخش ICU دیدن کردند و سال نو را به همکاران تبريك گفتند و از خدمت‌رساني ايشان در ايام تعطيلات نوروزي تشكر كردند.
در ادامه بازدید، معاون آموزشی دانشگاه و پزشک مقیم ستاد هدایت به بیمارستان امیراعلم رفتند و به همراه دکتر جعفریه رئیس بیمارستان، دکتر یزدانی پور سوپروایزر و واحدپور مسئول خدمات از اورژانس و ICU بازدید و ضمن تبریک سال نو به همکاران این مرکز، به کارکنان خسته نباشید و خدا قوت گفتند.

حضور فعال و توام با عشق و علاقه به خدمت رسانی در بیمارستان مرکز طبی کودکان و امیراعلم
معاون آموزش دانشگاه گفت: هر روز از طرف هیات رئیسه ماموریت داریم به یکی دو بیمارستان سر بزنیم و خسته نباشید و خدا قوت به همکارانی بگوییم که در این تعطیلات خدمت رسانی می کنند، کاری که این عزیزان انجام می دهند نیاز به بازرسی و سرکشی ندارد.
دکتر سهراب پور افزود: خوشبختانه همانطور که انتظار می رفت همکاران از وقت خود مایه می گذارند، پزشکان، پرستاران و کارکنان در همه رده ها با عشق و علاقه به کارشان مشغول هستند. از اورژانس و بخش های ویژه دو بیمارستان بازدید کردیم و به همه عزیزانی که در این تعطیلات مشغول خدمت رسانی بودند خسته نباشید گفتیم و عید مبارکی کردیم. ان شاءلله به خوبی به وظایف مان عمل کنیم و باری از دوش بیماران برداریم. همانطور که همکارانم در روزهای قبل گزارش کردند همه به وظایف شان آگاه هستند و مشغول به فعالیت هستند، ما امروز اساتیدی را دیدیم که شیفت شان نبود و وظیفه شون نبوده ولی در بیمارستان حضور داشتند و کارهایی را که می توانستند دیرتر انجام بدهند در اسرع وقت برای بیماران انجام می دادند و بیماران همه رضایت داشتند.
دکتر سهراب پور در ادامه گفت: اورژانس هر دو بیمارستان به علت ماهیت تک رشته ای و تخصصی بودنشان شلوغ بود ولی کاملا در آرامش بود و همه مشغول به کار بودند و خدمت رسانی به بیماران عالی بود. در هر دو بازدید رئیس بیمارستان ها هم حضور داشتند که از هردو عزیز و همه همکارانی که در تیم این عزیزان تشریف دارند صمیمانه تشکر می کنم و برایشان آرزوی موفقیت های بزرگ در سال جدید دارم.

راه اندازی پزشکی هسته ای بیمارستان مرکز طبی کودکان در سال جدید
دکتر شروین بدو سال نو را به همه همکاران تبریک گفت و از خداوند متعال برای همه سلامتی و شادکامی خواستار شد و گفت: از قبل از تعطیلات نوروزی برای فعالیت در تعطیلات بیمارستان آماده شد و با همکاری همه پزشکان، دستیاران، پرستاران و کارکنان و... خدمت رسانی به بیماران مثل روزهای عادی ادامه دارد و چون در تعطیلات هستیم با دقت خیلی بیشتر همکاران فعالیت هاشون را انجام می دهند. بخش ویژه ICU که شامل سه بخش آی سی یو نوزادان، ویژه یک ماه تا دوسالگی و بخش ویژه دوسال تا نوجوانی است تکمیل شده و تکمیل قسمت هایی که نیاز به ترمیم بیشتری دارند تداوم دارد،MRI بیمارستان هم که تنها مرکز MRI شبانه روزی کودکان است فعالیت می کند و انشالله در سال 98 پزشکی هسته ای بیمارستان راه اندازی می شود.

در حاشيه بازديد
حضور فعال دکتر بدو و دکتر جعفریه روسای دو بیمارستان در ایام تعطیلات در بیمارستان قابل توجه بود.
دکتر سهراب پور در جریان بازدیدودوستان دوران دانشجویی اش را در بیمارستان ملاقات کرد و خاطرات آن دوران برایش تداعی شد.
دیدن کودکان در بستر بیماری در ایام نوروز واقعا سخت و تاثرانگیز بود.
خدمت رسانی دلسوزانه توام با عشق و علاقه در ایام تعطیلات خصوصا به کودکان بیمار واقعا ستودنی بود.
بیمارستان ها آنقدر شلوغ و فعال بود که فقط با خودنمایی سفره هایی هفت سین ایام تعطیلات نوروز حس می شد.
در حال حرکت از بیمارستان طبی کودکان به امیراعلم بودیم که سانحه تصادفی پیش آمد و باکمی تأخیر به دکتر سهراب پور و دکتر چراغ زاده ملحق شدیم، خوشبختانه مشکل جدی پیش نیامد و ختم به خیر شد فقط جمشید ربیعی عکاس روابط عمومی از ناحیه گردن کمی دچار درد شد.
خبرنگار: سميه عبدالمالكي
عکاس: جمشید ربیعی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#