کد خبر: ٨٦١٧٢/ ١٢:١٦ - دوشنبه ٥ فروردين ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 221
چاپ
ارسال به دوست
مرکز طبی کودکان
گفتگو با جوان ترین و مسن ترین نیروهای خدمات مرکز طبی کودکان
روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، به مناسبت آغاز سال نو و تشکر از زحمات بی دریغ همکاران در گروه خدمات، گفتگویی با جوان ترین و مسن ترین این افراد انجام داده است که در ادامه می خوانید.

من سیف الله اسعدی متولد 1342، اهل سراب و 29 سال است که در مرکز طبی کودکان با افتخار مشغول به کار هستم. از روز 29 اسفند سه شیفت 24 ساعته را در بخش های کلیه و پیوند حضور داشتم و از همکار بودن با افرادی که ملاحظه و مراعات سن مرا در وظایف محوله می کنند بسیار خوشحالم. سال نو را به همه همکاران تبریک می گویم و سلامتی و شفای بیماران را از خداوند متعال آرزو می کنم.
محمود سندان کوتی یکسال از آقای اسعدی بزرگتر، یعنی متولد 1341 و دارای 18 سال سابقه کار است. او که اهل خرمشهر است و در سال های جنگ تحمیلی خانه خود را بر اثر اصابت بمب از دست داده می گوید: مرکز طبی کودکان محل کار من نیست؛ من مرکز طبی کودکان را خانه دوم خود می دانم. یک روز در خانه بمانم احساس بدی دارم و دوست دارم مشغول به کار و فعالیت باشم. سال نو را به همه کارکنان و بیماران تبریک می گویم.
علی غریب جوان ترین نیروی خدمات شاغل در مرکز طبی کودکان است که اولین بار است ایام نوروز در بیمارستان مشغول کار است. او که اصالتاً اهل گنبد است، نوروز امسال را با نگرانی اما عشق به کودکان سپری کرده. 
او می گوید: امسال اولین سالی است که من در ایام نوروز دور از خانواده و در بیمارستان شیفت هستم. سیل استان گلستان خانه ما در گنبد را هم دچار مشکل کرده و خانواده من مجبور به اقامت در خانه اقوام شدند. اما عشق به کودکان که این ایام را در بیمارستان به سر می برند از اضطراب و نگرانی من کم کرد.
سجاد قصلانی مسئول گروه خدمات مرکز طبی کودکان، در این گفتگو همراه بود. او نیز ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی خوش و سرشار از سلامتی برای همه، از زحمات همکاران خدمات تشکر کرد و گفت: نیروها با وجود برخی مشکلات و بعضاً مشکلات شخصی شیفت خود را خالی نگذاشتند و با عشق، به انجام کار خود پرداختند. از همکاری بی دریغ ایشان صمیمانه تشکر می کنم.
او در ادامه از واحد دفتر پرستاری نیز برای همکاری در امور مربوط به ادغام بخش ها تشکر و از توجه بیمارستان به گروه خدمات قدردانی کرد.
خبرنگار و عکاس: لیلا یوسفی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#