اخبار حاوی کلید واژه (تسهیلات بنیاد ملی نخبگان)


کد خبر: ٨٦٨٠٤/ ١٤:٤٢ - سه شنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 389
چاپ
ارسال به دوست
دفتر ارتباط با دانش آموختگان, گروه خبری RSS
نخستین جلسه مسئولان دفاتر ارتباط با دانش آموختگان بیمارستانها در سال 98 برگزار شد
در جلسه مسئولان خانه استاد بیمارستانها، برنامه ها و اهداف خانه استاد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گالری عکس 
این جلسه روز سه شنبه 27 فروردین 98 با حضور دکتر بهادری رئیس، دکتر سید احمدیان دبیر و دکتر مریم زاهدی مدیر این دفتر در سالن شورای دفتر ارتباط با دانش آموختگان دانشگاه برگزار شد.
در ابتدا دکتر سید احمدیان دبیر دفتر با بیان اینکه تامین و افزایش بودجه برای انجام کارهای بیشتر منوط به گزارش فعالیتهای دفتر ارتباط با دانش آموختگان است، گفت: در صدد هستیم بودجه دفتر را افزایش دهیم. البته بسیاری از فعالیت های ما به خصوص در بیمارستانها بدون بودجه انجام گرفته و ارزش معنوی بسیاری دارد.
وی خاطر نشان کرد: گسترش فعالیتهای دفاتر دانش آموختگان به خصوص در بیمارستانها همت تمامی همکاران را می طلبد. بهره مندی از افراد خوش فکر برای ارائه ایده های نو و انجام کارهای جدید می تواند در توسعه خانه استاد بیمارستانها مثمر ثمر باشد.
دکتر سید احمدیان خاطر نشان کرد: برای تکیه زدن نهال نوپای خانه استاد در بیمارستانها بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری تشکیل شده که از لحاظ بودجه، مستقل از دانشگاه عمل می کند. این بنیاد دارای هیات مدیره و هیات امنا است و تکیه گاه محکمی برای این نهال جوان خواهد بود.
در ادامه، دکتر رزم پا مسئول خانه استاد بیمارستان امام خمینی برپایی جشن تولد برای اساتید پیشکسوت بازنشسته و در حال خدمت را در تقویت روحیه آنها موثر خواند و گفت: البته توسعه فعالیتهای خانه استاد در بیمارستانها منوط به همکاری روسای بیمارستانها است که خوشبختانه در چند بیمارستانی که خانه استاد راه اندازی شده تا کنون روسا همکاری بسیار چشمگیری داشته اند.
دکتر یعقوبی مسئول خانه استاد بیمارستان سینا نیز در سخنانی، اختصاص بودجه ای معین و مشخص برای فعالیت های خانه استاد در بیمارستانها را لازم و انجام خدمات پزشکی ویژه برای اساتید بازنشسته و پیشکسوت در حال خدمت را ضروری خواند.
سپس دکتر بهادری رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان گفت: انجام کارهای مفید برای اساتید بازنشسته با حفظ حرمت و کرامت و بهره مندی از تجارب و ایده های آنها موجب شناخته شدن بیشتر و همچنین پیشرفت  این دفتر در دانشگاه خواهد شد. همچنین باید تهیه کارت تردد اساتید بازنشسته به دانشگاه را در سال جدید در اولویت کاری خود قرار دهیم.
رئیس دفتر ارتباط با دانش آموختگان، با بیان اینکه، نباید بگذاریم اساتید بازنشسته در دانشگاه فراموش شوند و احساس سرخوردگی کنند، خاطر نشان کرد: با تهیه شناسنامه ای از اساتید بازنشسته یا چاپ پمفلتهایی از خدمات ارزنده آنها و همچنین کارمندان غیر پزشک و توزیع آن در بخش هایی که خدمت می کردند باید زحمات آنها را قدر نهیم شاید بتوانیم قدری از خدمات ارزنده شان را جبران کنیم.
در پایان مسئولان خانه استاد بیمارستانها نظرها و پیشنهادهای خود را با مسئولان دفتر دانش آموختگان دانشگاه در میان گذاشتند.
خبر: مقدم
عکس: داود فرامرزی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد