کد خبر: ٨٦٨٢٧/ ٠٩:٠٦ - چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 125
چاپ
ارسال به دوست
گروه خبری RSS, کتابخانه مرکزی دانشگاه
جلسه هماهنگی خريد از نمايشگاه کتاب ارديبهشت 98 تهران برگزار شد
اولين جلسه روسای کتابخانه‌های تابعه دانشگاه در سال 98 به‌منظور اطلاع‌رسانی و هماهنگی خريد کتاب از نمايشگاه بین‌المللی برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی کتابخانه مرکزی دانشگاه، جلسه روسای کتابخانه‌های دانشکده ای، بيمارستانی و مراکز تحقيقاتی  روز دوشنبه 2 اردیبهشت‌ماه 98 طی دو جلسه جداگانه در ساعات 9 صبح و 13 بعدازظهر در محل کتابخانه مرکزی دانشگاه با حضور دکتر پيام کبيری رئيس کتابخانه مرکزی تشکیل شد.
در ابتدای جلسه دکتر کبيری ضمن عرض تبريک سال نو به همه همکاران و کارشناسان حاضر در جلسه؛ از دکتر صحرائيان معاون پژوهشی دانشگاه به علت حمايت مالی از کتابخانه‌های دانشگاه برای خريد کتاب تشکر و قدردانی کرد و از روند پيگيری و تخصيص اين مبالغ از آبان ماه سال 97 تاکنون گفت.
رئیس کتابخانه مرکزی، با اشاره به نامه‌ ارسالی برای روسای مراکز افزود: از روسای مراکز انتظار می‌رود علاوه بر بودجه‌ای که معاونت پژوهشی به اين امر مهم تخصيص داده، آن‌ها نيز حداقل معادل آن را برای تقويت منابع کتابخانه‌ها به خريد و تهيه کتاب اختصاص دهند.
وی اظهار داشت: باوجود پيگيري‌ها و اقدامات انجام‌شده از وزارت بهداشت، برای تخصيص بودجه خريد از نمايشگاه کتاب و توزيع آن بين مراکز، متأسفانه اين امر امکان‌پذیر نشد.
در ادامه در خصوص يارانه خريد وزارت ارشاد و تخفيف ناشران در نمايشگاه، همچنين نحوه دريافت بن کارت برای استفاده از اين تسهيلات مطالبی بیان شد.
در پايان جلسه سؤالات کارشناسان مراکز مطرح و پاسخ داده شد.
خبر: اعظم دهقانی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد