کد خبر: ٨٦٨٣١/ ٠٩:٤٧ - چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 446
چاپ
ارسال به دوست
معاونت پژوهشی, گروه خبری RSS
سی و هشتمین جلسه کمیته فناوری دانشگاه برگزار شد
سی و هشتمین جلسه کمیته فناوری دانشگاه با حضور معاون تحقیقات و فناوری و رونمایی از محصول تریت اپ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، سی و هشتمین جلسه کمیته فناوری دانشگاه روز سه شنبه ۳ اردیبهشت ۹۷ در سالن شورای پژوهشکده محیط زیست تشکیل شد.
دکتر رسول دیناروند، رئیس شورای راهبردی پارک علم و فناوری دانشگاه، دکتر محمدرضا منظم، مدیر توسعه فناوری و دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه، دکتر محمد شریف زاده، رئیس دانشکده داروسازی، دکتر حسین عرب علی بیگ، رئیس مرکز رشد فناوری اطلاعات سلامت، دکتر علیرضا احمدیان و دکتر فریدی مجیدی، رئیس و معاون پژوهشی دانشکده فناوری های نوین پزشکی، دکتر سعید سرکار، رئیس مرکز رشد لوازم و تجهیزات پزشکی، دکتر حبیب غزنوی، رئیس مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، دکتر اکبر عبدالهی اصل، رئیس مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه، دکتر عابدین درکوش، مدیردفتر اختراعات و ابداعات، دکتر حسین رضائی زاده، رئيس مركز رشد طب و داروسازی سنتی و فراورده های طبیعی، دکتر رضا مسائلی، رئیس مرکز رشد مواد و تجهیزات دندانپزشکی، دکتر حسین سلمانی، مدیر عامل صندوق غیردولتی پژوهش و فناوری تجهیزات پزشکی و دکتر علامه و دکتر متولیان، عضو هیئت علمی دانشگاه در این جلسه حضور داشتند.
در ابتدای جلسه دکتر عرب، به ارائه گزارش عملکرد مرکز رشد فناوری اطلاعات سلامت پرداخت.
در ادامه، از محصول ایرانی تریت اپ رونمایی شد. این محصول یک اپلیکیشن شبکه اجتماعی تخصصی است که ارتباط بین متخصصان علوم پزشکی از جمله اساتید، دانشجویان و سازمان ها را با یکدیگر ایجاد می کند. این محصول توسط دکتر علامه و دکتر متولیان و در مرکز رشد فناوری اطلاعات سلامت تهیه شده است.
در پایان جلسه با توجه به اعلام آمادگی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برای برگزاری پنجمین همایش و فن بازار ملی سلامت، اعضای جلسه پس از بررسی زیرساخت ها و توانمندی های این دانشگاه و در راستای تمرکز زدایی، با برگزاری این همایش در زاهدان موافقت کردند. همایش و فن بازار ملی سلامت همه ساله و هم زمان با روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه در آبان ماه برگزار می‌شود.
پس از جلسه، اعضای کمیته از مرکز رشد فناوری اطلاعات سلامت و مرکز رشد فناوری سلامت بازدید کردند.
خبرنگار: سیده فاطمه جوادی
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#