کد خبر: ٨٦٨٣٥/ ١٠:٥٩ - چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 60
چاپ
ارسال به دوست
مركز رشد استعدادهاي درخشان, گروه خبری RSS
راهنمای چگونگی استفاده از تسهیلات آموزش یاری، پژوهش یاری و فن یاری بنیاد ملی نخبگان در نیم سال دوم سال تحصیلی 98-97
دانشجویان متقاضی استفاده از تسهیلات آموزش یاری، پژوهش یاری و فن یاری بنیاد ملی نخبگان در نیم سال دوم سال تحصیلی از تاریخ 7 اردیبهشت ماه تا 8 خرداد ماه 1398 باید فرم مربوطه را تکمیل و تحویل مرکز رشد استعدادهای درخشان دهند.

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد استعدادهای درخشان، دانشجویانی که در سال تحصیلی 98-97 مشمول جوایز تحصیلی بنیاد هستند ( نام ایشان در لیست تایید شده بنیاد است) برای استفاده از تسهیلات آموزش یاری، پژوهش یاری، فن یاری نیمسال دوم سال تحصیلی 98-97 از تاریخ 7  اردیبهشت ماه تا 8 خرداد ماه 1398 می توانند فرم های قرارداد مربوط را در سایت استعداد درخشان تکمیل کنند.

 برای استفاده از این جوایز فرم مربوطه (یکی از فرم های قرارداد آموزشیاری یا پژوهشیاری یا فن یاری) را در سامانه http://registeretdc.tums.ac.ir   تکمیل و طبق فلوچارت تحویل دهند.
فلوچارت

نکات قابل توجه:
1-    دانشجویان از زمان تکمیل فرم ، سامانه را با کد رهگیری خود چک کرده تا در صورت وجود نقص آنرا برطرف سازند.
2-     لازم است گزارش تفصیلی فعالیت های انجام شده براساس قرارداد همراه با فرم تایید فعالیت توسط استاد ویا مرکز طرف قرارداد، به مرکز رشد تحویل داده شود پس از تایید مرکز و بنیاد ملی نخبگان جایزه مربوطه توسط بنیاد واریز می شود.
3-    آدرس سامانه مربوط به ثبت نام فرم قرارداد آموزش یاری، پژوهش یاری، فن یاری
 http://registeretdc.tums.ac.ir4-
    منظور از سامانه ای که می بایست اسکن فرم خود را در آن بارگزاری نمایید سامانه ای است که فرم قرارداد را در آن تکمیل کرده اید.
5-    این فرم قرارداد بین دانشگاه و دانشجو منعقد شده ودر سامانه اطلاعاتی بنیاد توسط دانشگاه بارگزاری می شود.
6-     این تسهیلات تنها به دانشجویانی تعلق می گیرد که درسال جاری مشمول جوایز بوده اند و نام ایشان در لیست تایید شده بنیاد است .
7-     این تسهیلات تنها برای دانشجویانی است که در مقاطع دکترای حرفه ای (سال پنجم تا هفتم) ، کارشناسی ارشد ودکترای تخصصی می باشند.

 
خبرنگار: مریم حیدری
انتهای پیام / *
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#