کد خبر: ٨٦٨٤٤/ ١٢:٠٩ - چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 217
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, گروه خبری RSS
رئیس اداره رفاه و تعاون دانشجویان: تغییر روند تسویه حساب دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران به زودی تغییر می کند
جلسه مشترک اداره رفاه و تعاون معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه با کارشناسان معاونت های دانشجویی فرهنگی دانشکده ها با موضوع تغییر روند تسویه حساب دانشجویان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، این جلسه روز دوشنبه 2 اردیبهشت 98 باحضور فریده باشی رئیس و کارشناسان اداره رفاه و تعاون معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه و کارشناسان دانشکده ها، از ساعت 10 تا 11:30 در سالن شورای معاونت دانشجویی برگزار و موارد تغییر روند تسویه حساب و نیز برخی مشکلات اتوماسیونی در خصوص میزان بدهی های دانشجویان فارغ التحصیل قدیمی، مطرح و بحث و تبادل نظر شد.
در این جلسه رئیس اداره رفاه و تعاون در خصوص تغییر روند تسویه حساب فارغ التحصیلان گفت: پس از راه اندازی این طرح و بمنظور جلوگیری از اتلاف وقت دانشجویان و نیز مراجعه به واحدهای مختلف معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه، دانشجویان تمام مراحل تسویه خود را در دانشکده محل تحصیل و از طریق اتوماسیون اداری و نرم افزار صندوق رفاه دانشجویان انجام خواهند داد.
در این جلسه همچنین درخصوص میزان بدهی های دانشجویان فارغ التحصیل قدیمی و دسترسی دانشکده ها به دلیل مشکلات اتوماسیونی دانشجویان جاری، بحث و تبادل نظر شد.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#