کد خبر: ٨٦٨٥٢/ ١٣:٠٧ - چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 130
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی, گروه خبری RSS
برگزاری اولین هم‌اندیشی ماهیانه روسای بخش‌ها و رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در سال 98
اولین نشست هم‌اندیشی ماهیانه روسای بخش‌ها و رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) چهارشنبه 4 آذرماه 98 با حضور دکتر صادق نیت رئیس مجتمع، معاونین و روسای بخش‌ها مجتمع برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، اولین نشست هم‌اندیشی ماهیانه روسای بخش‌ها و ریاست مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) چهارشنبه 4 آذرماه 98 با حضور دکتر صادق نیت رئیس مجتمع، معاونین و روسای بخش‌ها مجتمع برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر علامه معاون درمان مجتمع ضمن تشکر از اساتید به خاطر حضورشان در ایام تعطیلات به ارائه گزارش عملکرد درمان، تعداد کل مراجعات به تریاژ، آنالیز مراجعات، آمار عمل‌های جراحی، شاخص‌های عملکرد، متوسط زمان اقامت و در صد اشغال تخت در نوروز 98 پرداخت.
در ادامه دکتر صادق نیت رئیس مجتمع ضمن تشکر ویژه از تلاش اساتید مجتمع که با حضور مؤثر در ایام تعطیلات به ارائه خدمات پرداختند گفت: امسال نسبت به سال گذشته با تمام مشکلاتی که وجود داشت وضعیت مطلوب و منظم‌تری به‌خصوص در اورژانس داشتیم که به ضریب اشغال تخت بیمارستان 85 درصد که حد قابل قبولی است نزدیک می‌شویم.
رئیس مجتمع افزود: با برنامه‌ریزی اصولی باید هیئت‌علمی جدید گرفته شود تا درروند خدمت‌رسانی دچار مشکل نشویم.
دکتر صادق نیت در پایان سخنان خود عدم ثبت خدمات ارائه‌شده به بیماران را چالش جدی حوزه درآمدی بیمارستان دانست و گفت: به نظر می‌رسد بخشی از خدمات ارائه‌شده به بیماران در سامانه HIS ثبت نمی‌شود و این امر باعث می‌شود نتوانیم هزینه خدمات ارائه‌شده را از بیمه‌ها دریافت کنیم؛ و درنتیجه درآمد بیمارستان تا حد زیادی کاهش می‌یابد. برای رفع این نقیصه و کاهش کسورات درآمدی نیازمند همکاری اساتید هستیم تا این مشکل نیز با همکاری و همفکری جمعی مرتفع شود.
در ادامه مهندس سورکی مدیر برنامه‌ریزی منابع، پایش عملکرد مجتمع به ارائه گزارش درآمدی مجتمع و همچنین کسورات بیمه‌ای مجتمع و... پرداخت.
لازم به ذکر است نشست هم‌اندیشی ماهیانه روسای بخش‌ها و ریاست مجتمع چهارشنبه اول هرماه در سالن شورای ریاست برگزار می‌شود.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#