کد خبر: ٨٧٦٩٥/ ٠٨:٥٧ - چهارشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 43
چاپ
ارسال به دوست
دبیرخانه مرکزی- پیشخوان خدمت و اتواسیون اداری
جلسه هم اندیشی روسای دبیرخانه های منطقه 10 کشوری برگزار شد
جلسه هم اندیشی روئسای دبیرخانه های منطقه 10 کشوری در خصوص آخرین دستاوردهای دبیرخانه هوشمند در سازمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دبيرخانه مرکزی، ميز خدمت و اتوماسيون اداری دانشگاه  اولين جلسه هم انديشی  روسای دبيرخانه های منطقه 10 کشوری روز دو شنبه 23 ارديبهشت 98 در سالن G5 سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
در ابتدا دکتر ترابی به ارائه گزارشی از اهم اقدامات و فعالیت های دبیرخانه هوشمند دانشگاه از جمله توسعه استفاده از میزخدمت الکترونیک دانشگاه و راه اندازی سامانه رصد پرداخت و همچنین درمورد راه اندازی سامانه های سماد، ساد و شمس پیشنهاداتی مطرح کرد.
در ادامه مسئولان دبیرخانه های دانشگاه های حاضر در جلسه اذعان داشتند اقدامات انجام شده در میزخدمت الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی تهران منحصر به فرد است و درخصوص روند کار با اتوماسیون اداری وزارت بهداشت پرسش هایی را مطرح کردند و راهبران اتوماسیون وزارتخانه به راهنمایی آنها پرداختند. در آخر راهبران اتوماسیون اداری وزارتخانه در مورد فرآیند گردش نامه در سامانه وزارت بهداشت توضیحاتی دادند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#