کد خبر: ٨٧٩٥٨/ ١٤:٠٩ - چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 174
چاپ
ارسال به دوست
معاونت درمان, گروه خبری RSS
هم اندیشی گروه های تخصصی زنان، مامایی دانشگاه با موضوع ارتقای سلامت مادران در معاونت درمان
با حضور دکتر تهرانیان مدیر گروه سلامت مادر، نوزاد و مامایی معاونت درمان، دومین نشست تخصصی مشترک گروه های تخصصی زنان، مامایی دانشگاه با موضوع ارتقای سلامت مادران برگزار شد.

این جلسه با موضوع بررسی مداخلات غیرطبی در کاهش سزارین های غیر ضروری برای پیشگیری از مرگ مادران و ارتقای سلامت زنان باردار، روز چهارشنبه 1 خرداد 98 در سالن اجتماعات معاونت درمان برگزار شد و در آن دکتر تهرانیان رئیس گروه مادر، نوزاد و مامایی، دکتر ناعمی عضو هیئت علمی گروه پریناتولوژی، دکتر میرمولایی مدیر گروه مامایی دانشگاه، نظری کارشناس مسئول امور مامایی و کارشناسان سلامت مادران حوزه بهداشت و درمان دانشگاه حضور داشتند.
دکتر تهرانیان هدف از این نشست را کاهش سزارین های غیرضروری به منظور ارتقاء سلامت مادران عنوان کرد.
در ادامه نظری با بیان این نکته که، حاضرین در جلسه، نمایندگان سه دانشگاه علوم پزشکی استان تهران هستند، هدف از این نشست به منظور بررسی مداخلات غیرضروری در کاهش سزارین های غیرعلمی در مراکز درمانی تابعه خواند.
سپس پرسشنامه تحلیل سیستمی دیماتل در این زمینه، توسط اکبری کارشناس مادران معاونت درمان ارائه و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

خبرنگار: نجمه باهو

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#