کد خبر: ٨٧٩٦٠/ ١٤:٢٣ - چهارشنبه ١ خرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 73
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
برگزاری دومین نشست هم‌اندیشی ماهیانه روسای بخش‌ها و ریاست مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در سال 98
دومین نشست هم‌اندیشی ماهیانه روسای بخش‌ها و ریاست مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) چهارشنبه 1 خردادماه 98 با حضور دکتر صادق نیت رئیس مجتمع، معاونین و روسای بخش‌ها مجتمع برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، در ابتدای جلسه دکتربیک محمدی رئیس ICU های مجتمع با معرفی بخش های ویژه درباره امکانات، اعضای هیئت علمی، برنامه‌های آموزشی، پژوهشی و درمانی، پروتکل ها و نقاط قوت و ضعف عملکرد آن گزارشی ارائه کرد.
در ادامه دکتر صادق نیت رئیس مجتمع ضمن تشکر از گزارش دکتر بیک محمدی گفت: در خصوص post icu یک مشکل قانونی است و ما چیزی به این عنوان نداریم و خیلی لازم و ضروری است که بیمار مستقیم از icu به بخش منتقل نشود درصورتی‌که بیمه‌ها post icu را یک بخش عادی حساب می‌کند درحالی‌که تعداد پرستاران و مراقبت و تجهیزات آن فرق می‌کند و این مشکل باید حل شود.
رئیس مجتمع در بخش دیگری از سخنان خود به بحث نگهداری تجهیزات مصرفی و غیر مصرفی مجتمع پرداخت و گفت باید توجه ویژه‌ای به آن شود.
وی افزود: جذب منابع برون‌سازمانی ازجمله خیرین به‌منظور ادامه حرکت مجتمع در مسیر توسعه خدمات امری حیاتی است.
در انتهای جلسه دکتر رستمیان معاون فرهنگی دانشگاه در خصوص آموزش به بیمار و توجه بیشتر به این مقوله از طریق آموزش‌های اولیه، جلسه بازآموزی، کتاب، اینترنت و فضاهای مجازی جهت آموزش به بیماران سخن گفت.
لازم به ذکر است نشست‌های ماهانه روسای بخش‌ها چهارشنبه‌های اول هرماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد