کد خبر: ٨٧٩٨٥/ ١١:٤٥ - پنج شنبه ٢ خرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 60
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان ضيائيان
سوم خرداد؛ روزی به وسعت همه تاریخ ایران
مرکز آموزشی درمانی ضیائیان در طرح و اجرای برنامه ای، یادو خاطره شهیدان راه حق در این روز را گرامی داشت
فتح خرمشهر ، فتح خاک نیست ، فتح ارزشهای اسلامی است . خرمشهر شهر لاله های خونین است. خرمشهر را خدا آزاد کرد. امام خمینی (ره)

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان،، بدون تردید سوم خرداد سالروز آزدسازی خرمشهر، یکی از پررنگ‌ترین و پرافتخارترین روزهای تقویم ایرانیان در ۴۰ سال گذشته بوده است.
این پیروزی به لحاظ نظامی، نقطه عطفی در تاریخ جنگ ایران و عراق شناخته شده و از این روز به عنوان نمادی از پیروزی، مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن یاد می‌ شود.
فتح خرمشهر انعکاس جهانی داشت و شورای عالی انقلاب فرهنگی، سوم خرداد را به عنوان روز مقاومت، ایثار و پیروزی در تقویم رسمی ایران نامگذاری کرده‌ است.
به همین مناسبت و در همین راستا امور فرهنگی و روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان با همکاری واحد خدمات بیمارستان در طرح و اجرای برنامه ای اقدام به نصب تصاویر و بنر در قسمت های مختلف این مرکز کردند و یادو خاطره شهیدان راه حق در این روز را گرامی داشتند.
توضیح اینکه طرح اسلایدی هدر وب سایت بیمارستان ضیائیان به آدرس ziaeian.tums.ac.ir نیز به همین مناسبت به این روز اختصاص یافت.
خبر و عکس: مهدی صدفی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#